Jest wykonawca butikowej inwestycji mieszkaniowej w dzielnicy Grunwald


2021.05.31
Autor: Urbanity.pl
Poznański Grunwald zyska kolejne mieszkania. Firma Ronson zrealizuje w tym miejscu niewielki budynek wielorodzinny, w ktrym znajdzie się 70 mieszkań.

Firma Karmar została wybrana na generalnego wykonawcę projektu Grunwaldzka 240 w Poznaniu, którego deweloperem jest Ronson Development. Prace budowlane rozpoczną się 1 lipca br.

Grunwaldzka 240 będzie 7-kondygnacyjnym budynkiem wielorodzinnym o łącznej powierzchni ponad 3 300 metrów kwadratowych. W ramach poznańskiej inwestycji wybudowanych zostanie 70 mieszkań oraz dwa lokale o charakterze handlowo-usługowym usytuowane w parterze. Miejsca parkingowe zlokalizowane będą w podziemnej hali garażowej.

W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 26 do 82 mkw. Przeważającą większość będą stanowić mieszkania dwupokojowe z aneksem, o powierzchni 35 mkw.

Budowa budynku przy ulicy Grunwaldzkiej w dzielnicy Grunwald rozpocznie się 1 lipca i potrwa maksymalnie 20 miesięcy. Wartość podpisanej umowy oszacowano na 18 mln złotych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.