Inwestycje kamieński

Forum

 • Edi Gość
  W Sanatorium Mieszko przebywałem od 1 – 22.10.2019 roku ze skierowaniem NFZ razem z małżonką na rehabilitacji poszpitalnej. Po przyjeździe w recepcji pani Kasia (czarnulka) zakwaterowała nas osobno, obiecując że za dwie doby przejdziemy na pokój dwuosobowy. Z rana w czwartek udałem się z zapytaniem, pani potwierdziła podając mi zwalniane pokoje (105 i 111) że jak tylko sprzątaczki sprzątną . Doszedłem do porozumienia z ekipą sprzątaczek, że jak tylko sprzątną, to ja im zaproponowałem, że przeniosę swoje pościele, żeby tylko ubrały przez nas zwolnione łóżka i tak się stało. Udałem do pani Kasi po klucze od zajętego pokoju, no i się zaczęło, Pani z mej dobrej intencji zrobiła ze mnie, że wprowadzam samowolkę, pokazując mi swe Ego, sugerując, że jest najważniejsza, nie licząc się z moim wyjaśnieniem. Dodam, że jest zarozumiała i opryskliwa. Podam „kwiatek”, udałem się razem z kolegą, który zajął moje łóżko do recepcji przekazując klucz koledze, ale pani Kasia opieprzyła mnie delikatnie mówiąc, ze po to ona jest żeby jej przekazać, co też uczyniłem, dopiero ona przekazała klucz. Śmieszne ale prawdziwe. Podobne zachowanie przedstawia Ania (blondynka) rehabilitantka z zabiegów wodnych, ogranicza się do ich napełnienia wanien, komplety brak zainteresowania kuracjuszem. Zdarza się że woda jest zbyt zimna. Prawdą jest, że naście minut spóźniłem się na planowany zabieg, nie było przyjaznej rozmowy, tylko pani reakcja była instruktażowa z wytycznymi. Na następne zabiegi chodziłem z dokładnością co do minuty, niestety zdarzyło się, że musiałem czekać taką samą chwilę, jak się spóźniłem. Zapytałem się dlaczego muszę czekać, to na odczepne odpowiedziała mi, że co miała wyrzucić pacjenta z wanny i koniec rozmowy.
  Ekipa sprzątająca kilka razy dziennie sprzątają, na wyróżnienie zasługuje pani Ela (blondynka). Pokoje, to późny Gierek, cztery łazienki na poziomie, na holu około 140 pokoi. Baza zabiegowa jest bardzo bogata, posiłki smaczne i kaloryczne, odpowiednie do schorzeń i to jest nie tylko moja opinia. Reasumując powyższe, generalnie obsługa stara się, co widać i czuć.

  UWAGA szkoda, że nowo powstały basen nie został wyposażony w tablicę elektroniczną, wyświetlającą temperaturą wody, otocznia i na zewnątrz oraz godzinę, to po pierwsze, a po drugie personel powinien mieć identyfikatory, a po trzecie w gabinetach zabiegowych, zabiegi są wykonywane przy rozszczelnionych oknach, po czwarte jest plagą palenia papierosów w ubikacji przy otwartych oknach, wypuszczając ciepło.
 • MSW Gość
  Ciekawa inwestycja w Dziwnowie to także https://klimatybaltyku.pl
 • ELll Gość
  Poczekajcie - już zatwierdzono budowę potężnego portu kontenerowego w pobliżu :) Wspaniałe widoki dla wynajmujących !
 • Kajo Gość
  Jeżeli można coś doradzić... Weście przykład ze SKy Garden budowanego w Szczecinie. :) Nowoczesny, zielony, wpisuje się w okolicę parków. Im bardziej oddacie klimat , a nie go naruszycie tym więcej będzie chętnych na korzystanie z takiej inwestycji. :) Pamiętajcie aby sznyt architektoniczny miał swój pazur i charakter, ale obowiązkowo musi się wpisać w otoczenie. Poszukajcie charakterystycznych elementów z Międzyzdrojami tymi najbardziej wysuniętymi i włącznie Ich '' sposób bycia '' w bryłę budynku ,czy nawet jako dekorację. :) ...
 • patryk Gość
  A to nie jest tak że na parkingu na przeciwko powstanie wieżowiec i zasłoni wszystkim widok na morze? Ja przymiarki brałem do zakupu tam ale doszły mnie słuchy o takim zagrożeniu. oczywiście problem nie dotyczy tych z widokiem na podwórko :D
 • Wiola Gość
  Piękne i bezpieczne miejsce Wykończenie z wyższej półki ,byłam tam i POLECAM.
 • DswA231 Gość
  Ale las nie jest symbolem siły gospodarczej, a budownictwo tak. :P

zobacz więcej...