Inwestycje w Międzyzdrojach

 • Awbud wybuduje hotel By The Sea Resort w Międzyzdrojach
  2018-06-15 08:06:35 Awbud wybuduje hotel By The Sea Resort w Międzyzdrojach

  Generalnym wykonawcą inwestycji hotelowej By The Sea Resort, zlokalizowanej przy Alei Gwiazd 15 w Międzyzdrojach, została Grupa Awbud. Inwestorem przedsięwzięcia jest firma Minde Sp. z o.o.

 • Erbud buduje kolejny hotel w Międzyzdrojach
  2017-10-23 08:08:12 Erbud buduje kolejny hotel w Międzyzdrojach

  Erbud został generalnym wykonawcą realizacji nowego budynku hotelowego Trofana Active w Międzyzdrojach. Inwestorem projektu jest spółka Trofana Bogdan Sadka, a wartość umowy wynosi 25,2 mln zł.

 • 2008-07-01 08:30:54 Budimex Dromex ma kontrakt wartości 144 mln zł netto

  Spółka Budimex Dromex, w 100% zależna od Budimeksu, podpisała kontrakt z firmą Marina Invest na na generalne wykonawstwo budynków mieszkalnych i apartamentów rekreacyjnych w zespole hotelowo-apartamentowym z kompleksem basenowo-rekreacyjnym w Międzyzdrojach. Wartość kontraktu to 144 mln zł netto.

 • 2008-06-04 10:53:45 SGI Baltis buduje apartamenty przy plaży w Międzyzrojach

  Firma budowlana SGI Baltis rozpoczęła budowę ekskluzywnego apartamentowca w Międzyzdrojach. Playa Baltis, jako jedna z niewielu tego typu inwestycji w Polsce, powstaje w odległości zaledwie 50 m od bałtyckiej plaży. Przyszli mieszkańcy odbiorą klucze do ponad 60 apartamentów w trzecim kwartale przyszłego roku.

Forum

 • ELll Gość
  Poczekajcie - już zatwierdzono budowę potężnego portu kontenerowego w pobliżu :) Wspaniałe widoki dla wynajmujących !
 • Kajo Gość
  Jeżeli można coś doradzić... Weście przykład ze SKy Garden budowanego w Szczecinie. :) Nowoczesny, zielony, wpisuje się w okolicę parków. Im bardziej oddacie klimat , a nie go naruszycie tym więcej będzie chętnych na korzystanie z takiej inwestycji. :) Pamiętajcie aby sznyt architektoniczny miał swój pazur i charakter, ale obowiązkowo musi się wpisać w otoczenie. Poszukajcie charakterystycznych elementów z Międzyzdrojami tymi najbardziej wysuniętymi i włącznie Ich '' sposób bycia '' w bryłę budynku ,czy nawet jako dekorację. :) ...
 • patryk Gość
  A to nie jest tak że na parkingu na przeciwko powstanie wieżowiec i zasłoni wszystkim widok na morze? Ja przymiarki brałem do zakupu tam ale doszły mnie słuchy o takim zagrożeniu. oczywiście problem nie dotyczy tych z widokiem na podwórko :D
 • DswA231 Gość
  Ale las nie jest symbolem siły gospodarczej, a budownictwo tak. :P
 • bj Gość
  Minde sp zoo - kapitał zakładowy 5000 zł
 • Kris Gość
  I czemu ta budowa jeszcze nie rozpoczeta
 • karol Gość
  Pięknie! w koncu cos robią na tym terenie. super architektura dobrze ze nie poszli w ślad szarych ponurych apartamentówców które są ostatnio modne nad morzem. myślę że w tym miejscu wszystko im się sprzeda , niestety nie ma już takich działek w Międzyzdrojach..

zobacz więcej...