Inwestycje w Szczecinie

Forum

 • Mieszkaniec Gość
  Do postu powyżej-strach?a gdyby Pani/Panu pies rasy dużej wyskoczył z windy w momencie gdy stoi się z małym dzieckiem i czeka na windę,albo nie można swobodnie wyjść od siebie z mieszkania i dziecko nie może odejść na krok bo nigdy nie wiadomo czy pies nie wyskoczy nagle z mieszkania.Tak strach o dziecko olbrzymi!!! Ale to nie jest normalne by nie móc naturalnie się zachowywać i ciągle żyć w obawie podczas gdy inni nie respektują pewnych norm.
 • Peter Gość
  też otrzymałam dziwne pytania. czemu chcę rezerwować? dla mnie to oczywiste, dla sprzdającego to dziwne, jakby to był kłopot przyblokować mieszkanie na 3 dni... kontakt słaby, nie mają biura sprzedaży tylko dwóch inwestorów sprzedaje mieszkania, wiedza o budowie nie za duża... jakieś to wszystko takie nijakie. no ale budynki wygladają estetycznie i jakość wydaje się fajna, ale jestem laikiem, więc to tylko moja opinia
 • Mieszkaniec klatki 30 Gość
  Czy któryś z mieszkańców klatki 26/28/30 mógłby przymocować na balkonie coś co wali o barierkę zazwyczaj w nocy jak wzmaga się wiatr? O tym ze hałas i dudnienie nie daje wspominać nie muszę..
 • Gabrysia Gość
  Miejsc postojowych brak, trzeba objechać osiedle z każdej strony po kilka razy. Po 17 nie ma gdzie wcisnąć szpilki. A pociągi jeżdżą całą noc, obok bloku jest zwiadownia i pociągi się tu zatrzymują przy mijance a podczas ruszania głośno trąbią. Mieszkania nadają się tylko na wynajmy hotelowe, nie polecam dla rodziny.
 • Anka Gość
  Sasiedzi trafieni, zwlaszcza nawiedzeni dziadkowie, ktorzy o wszystko wypytuja
 • Krzysztof Gość
  Okolica bardzo piękna i przyjazna ,dużo terenow na rodzinne spacery ...o ile nie wybudują nieopodal przetwórni odpadków z łososia i nie zasmrodzą całej północy Szczecina !!!Zarządowi TBS radzę działać w kwestii zatrzymania budowy tej smierdzacej przetwórni ,bo nikt tam nie będzie chciał tam mieszkać i gruba inwestycja okaże się fiaskiem!
 • andrzej Gość
  Najgorzej, że inwestor nie uszanował miejsca z którego wziął nazwę - ostatni budynek suszarni itp który mógł stać się loftem lub obiektem szeroko rozumianej kultury jest na wyburzeniu. Dziwię się, że sami mieszkańcy nie protestują

zobacz więcej...