Inwestycje w Szczecinie

Forum

 • Mieszkaniec Gość
  Legalizacja liczników: 5 lat. Czy wspólnota ma jakieś problemy z wodą pozalicznikową? wymianę licznika może sobie wykonać niezadowolony mieszkaniec gdy uważa, że jego rachunki są zbyt duże. Nie widzę powodu by to robić gdy wszelkie rozliczenia są OK.
  Parkowanie na osiedlu? temat rzeka, niestety zarządca nie robi nic by to rozwiązać. Postawione zostały lustra: za czyje pieniądze i dlaczego? zarządca uznał, że zaakceptuje parkowanie niezgodne z prawem? bo gdyby auta nie parkowały gdzie im nie wolno to lustra byłyby niepotrzebne.
  Budowa: ja rozumiem, że muszą budować, ale dlaczego tak uciążliwie dla mieszkańców? na osiedlu są już rozwalone krawężniki i zgadnijcie kto zapłaci za ich naprawę? na pewno my, bo zarządcy wygodniej będzie zwalić koszty na nas niż ścigać developera.
  No i te ciągłe podwyżki, nie wiedzieć nawet za co.
  Spotkanie: może przyszły weekend?
  pozdrawiam
 • Mietek Gość
  Dobrze donosic
 • Niezadowolona !!!! Gość
  Miejsce piękne ,ale jeżeli chodzi o podejście do klienta jest zerowe ! Żałuje ,że kupiliśmy tam mieszkanie ,dużo usterek , których nie chcą nam poprawić a chyba jak się sprzedaje mieszkanie to z prostymi kątami , nie mówiąc o całej reszcie ! Dalej już nawet się nie rozpisuje jak nas zbywano z poprawkami bo by miejsca tu nie starczyło ...Najlepiej wziąć kase i mieć resztę gdzieś !!!!
 • Gość Gość
  Witam Sąsiadów.
  Czy jest ktoś na naszym osiedlu kto chce sprzedać garaż?
 • Uchwały Gość
  Witam, poniewaz nasza "RADA" jest chyba tylko po to żeby być.. to prosze od siebie o głosowanie nad uchwałami z zebrania sprawozdawczego. Nadal jest marne 10% oddanych podpisów. Znowu wynik finansowy bedzie taki jaki był ostatnio..
 • Mia Gość
  Czy te mieszaknia na tym osiedlu bedzie mozna wykipic po 20 latach? slyszalam od osob ktore tam maja mieszkac ze bedzie taka mozliwosc
 • do JM Gość
  wspólnota 20-22

zobacz więcej...