Inwestycje w Szczecinie

Forum

 • sąsiad Gość
  niestety bez wykupnego miejsca parkingowego na terenie osiedla nie ma dodatkowych parkingów. jest to duży problem nawet dla odwiedzających rodzin czy przyjaciół deweloper nie zapewnił wolnych miejsc co niestety prowadzi do nieprzyjemnych sytuacji jak naklejki na szybach czy wzywanie straży miejskiej. ale każdy ma prawo zaparkować na swoim osiedlu uważam jeśli ma tam mieszkanie. bezpiecznie jest parkować na dole na miejskim parkingu który niestety tez będzie niedługo przepełniony.
 • ... Gość
  O co chodzi z ogrodzonym taśmą placem zabaw?
 • Bozena Gość
  Zgłaszałam przez aplikację "AlertSzczecin" (na androida i iphona jest), że co kilka dni firma (czy ich podwykonawcy, nie interesuje mnie to) zrzuca z ciężarówek pełno błota, gliny (tak, to mocno gliniasty teren - całe Wzgórza Warszewskie), kilka razy Straż Miejska przyjeżdżała, najpierw były pouczenia dla kierownika budowy, potem mandaty - od 50 do 500 zł. Może czas zacząć szanować ludzi mieszkających w okół budowy? Póki co jakoś to idzie, ale jak widać mentalność kierownika budowy i właścicieli iście sowiecka, bród i syf - za bramę...
 • Ww Gość
  Pozdrowienia z 7 bloku :)
 • MR Gość
  Martwi mnie to, że nie wiemy jak finalnie będzie wyglądało osiedle. Teraz spokój zakłóca budowa od 7 rano do 19, włącznie z sobotą. Nowe budynki są od siebie stosunkowo blisko usytuowane. Nie wróży to nic dobrego. Obawiam się, że jedynym ładnym fragmentem osiedla pozostanie staw ( jeżeli całkowicie nie wyschnie). I bardzo dziwi, że nie ma wizualizacji jak będzie wyglądało osiedle po zakończeniu ostatniego etapu budowy. Powoli żałuję, ze kupiłam tu mieszkanie.
 • Mrok Gość
  Mieszkam obok nowego kloca Siemaszki na Królewicza Kazimierza. Standard 10-letnich budynków Coliseum bije Siemaszkę na głowę. Betonowy kloc, zaprojektowany bez wyobraźni (drzewka na dachu itp. nonsensy, jakość wykonania kiepska. Jeśli to jest wiodący deweloper, to czas umierać. ;)
 • Mrok Gość
  Tłuką mieszkania pod wynajem dla studentów.

  Rada Miejska, Architektura, Wilanów...
  Ludzie co się z Wami dzieje? Oczadzieliście?
  To jest siermiężna lichwiarska "Polska". Aktualnie mamy połowę 2019 i ceny 6.5-10 tys. zł za metr kw. W tej cenie dostajecie mieszkanie w "koszarach" z wylewką, plastykowymi parapetami i tynkiem kategorii 3 (tzn. bez gładzi). Koszt z wykończeniem i wyposażeniem przy 50 m kw. ponad 400 tys.

  Nie upadajcie jednak na duchu. To nie jest ostatnie słowo deweloperów. Salon z aneksem kuchennym (czyli duża kuchnia już stał się standardem), łazienka o pow. 3.5 m kw. z kabiną prysznicową i pralką w kuchni też. Nadchodzi czas na aneks łazienkowy w salonie. ;)

zobacz więcej...