Inwestycje w Szczecinie

Forum

 • haha Gość
  szkoda tylko, że przez to, ze nie chciało się wam jeździć winda z garażu (skoro cięzko wam chodzic po schodach) to teraz nasza klatka jest poryzowana i tym co wnosza na nia nasi lokatorzy i tym co wnosicie wy. U was chyba natezenie ruchu jest mniejsze. Fajnie prawda?
 • do nabywcy Gość
  Na którym osiedlu miałeś takie problemy??? co dokładnie było nie tak?
 • Mieszkaniec Janickiego Gość
  Te brednie o parkingu w trakcie kupowania mieszkania to dzieciom opowiadać
  Banda oszustów myślę że prokuratura i niezależne sądy zajmą się przekrętami Słoma z butów wystaję poziom minimum maksimum zysków .Oszuści przekrętasy a pochlebne opinie sami piszą
  Wasz koniec bliski życzę wam z całego serca myślę że już więcej ludzi nie oszukacie
 • gosc Gość
  Niestety zgadzam się ze wszystkim z moimi przedmówcami. Ludzie kupują mieszkania na kredyty, niektórzy za gotowkę, ale to nie zmienia podejścia do życia w tak dużej wspolnocie. Myślę, że kilka pism do Wspólnoty mogłoby pomóc w sprawie nielegalnego parkowania czy grillowania. To,że ktoś ma kawałek ziemi nazywany ogródkiem nie zwalnia z zakazów grillowania. Poza tym ludzie wystawiają pranie czy mają pootwierane okna, a tu ciągle takie smrody. Deweloper założył blokady w miejscach niewykupionych czy niewynajmowanych plus na jednym miejscu w hali 1, gdzie nagminnie parkowano. Teraz cwaniak, stawia tam motocykl, chociaż obok ma miejsce postojowe. Niektóre buraki parkują nawet na drodze, co często utrudnia przejazd. Jestem za oklejaniem takich aut czy motocykli. Natomiast ochrona też powinna ingerować w sytuacjach, kiedy wjazd do hali garażowej jest zastawiony i utrudnia widoczność. Sasiędzi,żeby fajnie nam się mieszkało trzeba wymagać od siebie chociaż minimum przyzwoitości, a nie okazywać apogeum cwaniactwa.
 • gość Gość
  Sąsiedzi kupię garaż. Czy chce ktoś sprzedać?
 • Brawo Gość
  I tak powinno się budować. Jedno z ładniejszych nowych osiedli. Gratulacje dla Wunsch Projekt. Przynajmniej widać, że pracują u Państwa architekci a nie ludzie po architekturze. Bo to 2 różne rzeczy. Co do osiedla, oglądam je co dzień z balkonu więc nie wiem jak się mieszka, ale nie widać raczej patusów, wygląda dość spokojnie i przyjemnie. Miejsc parkingowych brakuje, ale to standard. Ładna zieleń. Gdyby zaraz po nasadzeniach nie pokradziono i połamano parę drzew, byłoby jeszcze ładniej.
 • No no Gość
  No kolory wybitnie dobrane. Pięknie wpisują się w okolice. Pięknie definiują klinetów,, do których celowana jest inwestycja. Amatorzy piwa z puszki i disco - polo, lubujący się w grillu na balkonie. Gratuluję pięknej inwestycji. Życzę miłego mieszkania nowym lokatorom. Architekcie miejski, premia się należy. Kolejny piękny teren oddany pod getto. No ale wiadomo, bogaci budują się w innych dzielnicach, Tu ma mieszkać patola i ukraińcy.

zobacz więcej...