Inwestycje w Szczecinie

Forum

 • Gosc Gość
  Osobiscie szukając mieszkania w Szczecinie, natrafiłam na inwestycje Horizon, po przejechaniu się na budowę nie zauważyłam gliny, błota itp (jak w komentarzach powyżej) mieszkania schodzą dość szybko, deweloperzy biorący udział w projekcie działają już na rynku kilka lat, jakość mieszkań uznaje za bardzo dobry i przede wszystkim atutem jest lokalizacja, w najwyższym punkcie w Szczecinie. Jako przyszła mieszkanka tego budynku mogę powiedzieć, ze jestem zadowolona :)
 • sasiadka Gość
  Mogliby jakiegoś Asproda otworzyć :-)
 • Gość Gość
  Rozumiem że sąsiadowi z wpisu powyżej odpowiadają kupy psie na chodnikach, zastawione przejazdy czy brak dbałości o dobro wspólne!!!!
  Co do jutnej kobiety - tylko pozazdrościć;););)
 • mieszkaniec Gość
  Nie ma co narzekać na to co dawno istnieje. Już dawno (kilka lat) niektórzy płacili mandaty za zawracanie na wjezdzie, ale jak na dole ustawili progi robi się to bardziej widoczne. Nie trzeba więc się zajmować tym problemem. Ogólnie trzeba się zając sprawami ogólnymi np. nasadzeniu drzew przy ulicy lub wystrojem miejsc " zielonych" na osiedlu. Czymś co przyda się wszystkim a nie tylko tym co pracują nad tym aby inni nie parkowani na nie wyznaczonych miejscach. Jak nie zaczniemy dbać o wszystko to wreście opamiętamy się przy opłatach za innych, np. kilkuletnie zamiatanie po łebku ulicy po ciężarówkach , piachu. Nie ważne jest to ze budowlancy coś tam zamiotą alt to ze reszta idzie w kanalizację co wyjdzie na jaw po kilku latach a budowlańców już nie będzie. I co zrobią ci co tłumaczyli ze to przecież budowa i tak musi być. Czy pokryją oni koszty napraw?
 • Ja Gość
  Do zadowolonych. Proszę nie kłamac, że kominy z Fosfanu nie są uciążliwe. W lato okna nie można otworzyć taki smród. W tej chwili musimy wykupić piec ponieważ grozi nam odłączenie ogrzewania. Proszę czytać umowę.
 • heniek Gość
  jest tu zarąbiście
 • Tomcio Gość
  A w Łodzi jak ktoś buduje 60-metrowca to kopara opada ze zdziwienia :)
  Pozdro dla Szczecina.

zobacz więcej...