Kolejny etap inwestycji Wyspa Solna w Kołobrzegu


2022.06.23
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Ruszyła sprzedaż kolejnego budynku w ramach inwestycji mieszkaniowej Wyspa Solna w Kołobrzegu. W ofercie dostępnych jest 87 mieszkań. Deweloperem jest spółka Vacation Investments.

Wyspa Solna to osiedle powstające w Kołobrzegu, zlokalizowane pomiędzy Kanałem Drzewnym. a rzeką Parsętą. Docelowo inwestycja składała się będzie z pięciu budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się łącznie 450 mieszkań. Deweloper wprowadził do sprzedaży lokale budynku B w III etapie osiedla i uruchomił usługę serwisowania apartamentów w ramach Vacation Rental.

Gotowy i sprzedany jest już pierwszy i drugi etap Wyspy Solnej, w których powstały dwa budynki na 154 mieszkania. W maju tego roku ruszyła budowa trzeciego etapu inwestycji, w którym wybudowane zostaną trzy budynki. Oferta najnowszej części osiedla obejmuje apartamenty o metrażach od 28,7 do 126,7 mkw w układach od 1 do 4 pokoi z balkonem, tarasem, ogródkiem lub antresolą. Ceny w aktualnej ofercie zaczynają się od 9 700 zł za mkw.

Przyszli mieszkańcy kołobrzeskiej Wyspy Solnej będą mogli korzystać z wielu udogodnień, w tym m.in. recepcji, strefy relaksu z basenem, sauną, salą fitness oraz siłownią wewnętrzną.

Ze względu na częste pytania klientów Wyspy Solnej o sposób prowadzenia najmu oraz możliwość przekazania nam zarządzania najmem została powołana firma Vacation Rental, która oferuje pełną obsługę najmu krótkoterminowego w imieniu właściciela. Koncept Vacation Rental został stworzony z myślą o obsłudze mieszkań położonych na osiedlu Wyspa Solna w Kołobrzegu, a następnie w kolejnych lokalizacjach miejskich i turystycznych” - mówi Adrian Kornas, Prezes Zarządu Wyspa Solna.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.