Ponad połowa mieszkań sprzedana w II etapie inwestycji Wyspa Solna


2020.01.20
Autor: Urbanity.pl
Oferta inwestycji Wyspa Solna w Kołobrzegu została powiększona o 104 mieszkania, które powstają w drugim etapie osiedla.

Wyspa Solna to osiedle pięciu siedmiopiętrowych budynków wielorodzinnych, które powstają między Kanałem Drzewnym a rzeką Parsętą. Obecnie trwa realizacja drugiego etapu, który zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale 2020 roku. Generalnym wykonawcą jest warszawska spółka Silvernix Sp. z o.o. z grupy Damax.

Z przekazanych do sprzedaży 104 mieszkań w drugim etapie osiedla w ofercie pozostało 50 lokali. W ofercie znajdują się mieszkania z budynku E, a wśród nich lokale 1-, 2- oraz 3 - pokojowe o powierzchniach od 29 do 59 mkw. Ceny mieszkań wahają się od ok. 250 tys. do ok. 700 tys. zł. Budowa obiektu ruszyła w lipcu 2019 roku.

Przyszli mieszkańcy Wyspy Solnej będą mieli do dyspozycji m.in. całodobową recepcję, sale fitness, zadaszony basen o powierzchni 50 mkw. oraz siłownię zewnętrzną, gabinety SPA oraz sauny. Na terenie osiedla zaplanowano łącznie 564 miejsca parkingowe.

Docelowo inwestycja Wyspa Solna w Kołobrzegu zaoferuje 407 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 20 470 mkw. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Płaskowicki + Partnerzy Architekci.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.