Ekskluzywna inwestycja w Kołobrzegu z kolejnym etapem


2021.09.08
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w kolejnym etapie kompleksu apartamentowego Wyspa Solna w Kołobrzegu, zlokalizowanego między Kanałem Drzewnym a rzeką Parsętą.

Wyspa Solna to kompleks apartamentowców, który docelowo składał się będzie z pięciu budynków z 450 mieszkaniami. W oddanym już pierwszym etapie inwestycji powstało 50 lokali, a miesiąc temu zakończyła się budowa kolejnej części osiedla, w ramach której oddano kolejne 104 mieszkania.

W najnowszym, trzecim etapie projektu Wyspa Solna w Kołobrzegu wybudowane zostaną trzy budynki. Obecnie w przedsprzedaży nabywcy mogą wybierać spośród 87 mieszkań w budynku położonym przy samym Kanale Drzewnym, o powierzchniach od 28 do 74 mkw., z czego 35 proc. jest objętych umowami rezerwacyjnymi.

Mieszkania trzeciego etapu Wyspy Solnej dostępne są w cenie zaczynającej się od 8 800 zł/mkw., a kończącej na prawie 13 000 zł/mkw.

Obecnie powstaje także strefa wellness z zadaszonym basenem o powierzchni 50 mkw. z sauną, jacuzzi oraz salą fitness. Na terenie Wyspy Solnej mieszkańcy będą mogli korzystać również z zewnętrznej siłowni, a pomiędzy budynkami pojawią się ażurowe pergole oraz plac zabaw dla najmłodszych. W podziemnych i naziemnych parkingach znajdą się łącznie 564 miejsca postojowe.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.