Między Kanałem Drzewnym a rzeką Parsętą w Kołobrzegu powstaje Wyspa Solna

2020.05.25

W niewielkiej odległości od plaży powstaje kompleks apartamentów Wyspa Solna w centrum Kołobrzegu. Trwają już prace budowlane na terenie drugiego etapu inwestycji.

Wyspa Solna będzie kompleksem mieszkalnym, który składał się będzie docelowo z pięciu budynków na łącznie 450 mieszkań.

Prace budowlane na terenie Wyspy Solnej prowadzone są zgodnie z harmonogramem. Obecnie trwa budowa drugiego etapu inwestycji, czyli budynku E. Zakończył się już etap prac na dwóch kondygnacjach podziemnych i trwają prace naziemne w obrębie pierwszego piętra budynku. Stan surowy tej części kompleksu ma być gotowy we wrześniu br., a oddanie mieszkań do użytku zaplanowano na przełom 2020 i 2021 roku.

W budynku E kompleksu Wyspa Solna znajdą się 104 mieszkania o metrażach od 29 do 59 mkw. i układach 1-, 2- oraz 3 - pokojowych. 8-kondygnacyjny budynek z dwupoziomową halą podziemną oferuje do każdego mieszkania balkon lub prywatny ogródek, natomiast apartamenty na najwyższych piętrach posiadały będą przeszklone tarasy o powierzchni do 104 mkw. Ceny lokali mieszczą się w przedziale od ok. 228 tys. do ok. 700 tys. zł.

Wyspa Solna w Kołobrzegu oferuje również wiele udogodnień dla swoich przyszłych mieszkańców. Są to m.in. całodobowa recepcja, sale fitness, zadaszony basen, siłownia zewnętrzna, gabinety SPA, sauny oraz strefa lunchowa czy plac zabaw dla dzieci. W podziemnej hali garażowej oraz na stanowiskach naziemnych zaplanowano 564 miejsc postojowe.

W ofercie sprzedaży drugiego etapu inwestycji pozostaje około 40 proc. mieszkań.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Wyspa Solna

Komentarze


 • Kamil
  Gość
  2020-05-26 22:28:31
  A ja myślałem, że prawdziwą wyspę sztuczną robią. xD

 • Kajka
  Gość
  2020-11-11 22:13:34
  haha też myślałam, że to będzie wyspa :P w sumie dobry pomysł, może zgłosisz go Kamil do miasta? BO może za bardzo skomplikowany, ale przez zglos24.pl powinno wszystko przejść bez problemów :)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.