Kuehne+Nagel wynajmuje całe piętro w największym biurowcu w Gdyni


2022.06.13
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Firma Kuehne+Nagel ulokowała w biurowcu 3T Office Park swój gdyński odział. Jeden ze światowych liderów na rynku usług transportowych i logistycznych zajmie całe piętro o powierzchni ponad 1 000 mkw.

Grono najemców biurowca 3T Office Park poszerzyło się o Kuehne+Nagel, która jest jednym ze światowych liderów na rynku usług transportowych i logistycznych. Gdyński oddział firmy będzie miał 1 238 mkw. powierzchni biurowej na 5. piętrze w najwyższej, środkowej wieży 3T Office Park.

Kuehne+Nagel zatrudnia 78 000 specjalistów w blisko 100 krajach, a główna siedziba mieści się w Szwajcarii. Firma w naszym kraju obecna jest od 30 lat daje pracę 2 300 pracowników w 26 lokalizacjach.

3T Office Park to największy biurowiec w Gdyni zlokalizowany przy ulicy Kazimierza Górskiego 3, na granicy dzielnic Wzgórze Św. Maksymiliana i Redłowo. Oddany do użytku pod koniec 2021 roku budynek, stał się biurem dla takich firm jak: Asseco Poland, Maersk Polska czy Wartsila Poland. W biurowcu znajduje się ponadto centrum medyczne Medicover, restauracja Eating Point oraz przedszkole i żłobek Mały Einstein.

Zlokalizowany w Gdyni obiekt to nie tylko największy wśród gdyńskich biurowców, lecz również największy spośród tego typu budynków oddanych do użytkowania w Polsce w IV kw. 2021 r.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.