Zaglądamy na budowę największej inwestycji biurowej w Gdyni [FILM]

2020.06.24

Na półmetku znajduje się realizacja kompleksu biurowego 3T Office Park w Gdyni o powierzchni prawie 60 000 mkw.

Zgodnie z planem przebiega budowa nowoczesnego kompleksu biurowego 3T Office Park w Gdyni. Do końca stycznia został zrealizowany stan surowy podziemia, a w ciągu kolejnych pięciu miesięcy – 27 z 33 planowanych nadziemnych kondygnacji trzech wież biurowca. Obecnie wykonawca prowadzi prace instalacyjne oraz montaż fasad.

3T Office Park w Gdyni to inwestycja o powierzchni 54 900 mkw., z czego 38 500 mkw. zajmą biura. Kompleks powstaje przy ulicy Kazimierza Górskiego i składa się z trzech wież o wysokości odpowiednio - 10, 13 i 10 kondygnacji. Całość spaja część podziemna dwóch kondygnacji hal garażowych. W tej części inwestycji zaplanowano 405 miejsc parkingowych i 250 stanowisk rowerowych.

Film z budowy kompleksu 3T Office Park

Każdego dnia na budowie pracuje ponad 250 osób. Generalnym wykonawcą 3T Office Park w Gdyni jest firma Porr, która zakończy prace budowlane w połowie 2021 roku.

Równolegle postępuje komercjalizacja kompleksu. Do tej pory podpisano umowy najmu z czterema najemcami: działającą w branży morskiej i energetycznej Wartsila Polska Sp. z o. o., przedszkole Mały Einstein, centrum medyczne Medicover oraz restaurację Meating Point. Poziom komercjalizacji wynosi obecnie około 20 proc., a pozostałe 80 proc. jest w postępowaniach ofertowych, z czego 50 proc. to zaawansowane negocjacje, a 30 proc. dotyczy nowych zapytań ofertowych z ostatniego kwartału.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.