Największa umowa najmu w Trójmieście w 2021 roku

2021.04.27

Pod koniec pierwszego kwartału br., grono najemców powstającego kompleksu biurowego 3T Office Park w Gdyni zostało poszerzone o spółkę Asseco Poland.

Podpisana umowa należy do największych w północnej części kraju od początku pandemii. Czołowy polski producent oprogramowania, który od lat prowadzi działalność w Gdyni, wynajął trzy kondygnacje w biurowcu 3T Office Park.

Asseco Poland zajmie 3 z 10 kondygnacji w wieży A o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej 3 745 mkw. Wśród pozostałych najemców kompleksu są takie firmy jak: Wartsila Polska i Maersk Polska z sektora morskiego, centrum medyczne Medicover, przedszkole Mały Einstein oraz restauracja Meating Point.

3T Office Park to obecnie największy projekt o charakterze biurowym, który powstaje w Trójmieście. Inwestycja składa się z trzech wież o wysokości 10, 13 i 10 kondygnacji o łącznej powierzchni najmu na poziomie 38 500 mkw. Na dwóch piętrach podziemnych zaplanowano halę garażową na 405 miejsc parkingowych i 250 stanowisk rowerowych. 3T Office Park dysponuje certyfikatem BREEAM Interim na poziomie „Excellent”.

Oddanie do użytku inwestycji zlokalizowanej na granicy dzielnic Wzgórze Św. Maksymiliana i Redłowo zaplanowano na połowę 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.