Gotowy największy w ostatnich latach projekt biurowy w Gdyni


2021.10.07
Autor: Urbanity.pl
Wydane zostało pozwolenie na użytkowanie dla kompleksu biurowców 3T Office Park w Gdyni.

3T Office Park wraz z początkiem października dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie po dwóch latach od rozpoczęcia budowy. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Kazimierza Górskiego 3 w Gdyni na granicy dzielnic Wzgórze Św. Maksymiliana i Redłowo i jest największym projektem biurowym zrealizowanym w ostatnim czasie w mieście.

Gotowy kompleks składa się z trzech wież o całkowitej powierzchni najmu na poziomie 38 500 mkw. Do grona najemców należą m.in. Asseco Poland, Wartsila Polska, Mearsk Polska oraz centrum medyczne i stomatologiczne Medicover, które wprowadzą się do swoich nowych biur w IV kwartale 2021 roku.

Biurowce osadzone są na wspólnej hali garażowej, w której znajduje się 405 stanowisk dla aut i 250 dla rowerów. Wieże 3T Office Park mają wysokość 39 m, 50 m i 39 metrów i wybudowane zostały w najwyższym standardzie, co potwierdza certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Porr, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia AHR Architects. Proces realizacji koordynowała w imieniu inwestora spółka Gleeds Polska.

Część usługową w 3T Office Park reprezentują: centrum medyczne i stomatologiczne Medicover (już w pełni przygotowane do uruchomienia usług), restauracja Meating Point, żłobek i przedszkole Mały Einstein.

Komentarze


  • Tur
    Gość
    2021-10-08 07:34:15
    Na osłodę to Gdynia najbardziej zasłużonym miastem w Polsce a pustych biur w centrum tyle, że trudno policzyć. Tak trzymać panie Szczurek.

  • desa
    Gość
    2021-10-08 11:30:29
    teraz będą na siłę znowu wypychać wszystkich na jakieś spotkania, pierdoły, wystawy do tych budynków

  • Antykoncepcja
    Gość
    2021-10-08 11:42:32
    Zabierać parkingi Przystanki po milin złotych za jeden Panie Szczurek co mość waćpan wyczynia Niedługo ludzie się będą wyprowadzać

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.