Centrum medyczne i przedszkole w 3T Office Park

2020.01.29

Powstający kompleks biurowy 3T Office Park w Gdyni może się już pochwalić pierwszymi najemcami, którzy zdecydowali się wprowadzić do tej największej inwestycji biurowej w mieście.

Centrum medyczne Medicover Polska oraz przedszkole Mały Einstein to pierwsi potwierdzeni najemcy nowoczesnego kompleksu biurowego 3T Office Park. Pierwszy najemca zajmie ponad 1 500 mkw. powierzchni, natomiast przedszkole będzie funkcjonowało na powierzchni około 200 mkw. Obie placówki zaczną działać w połowie 2021 roku.

Medicover to obecie wiodąca międzynarodowa spółka, która świadczy usługi z zakresu opieki zdrowotnej oraz diagnostycznej. W nowym centrum medycznym w Gdyni powstanie także Medicover Stomatologia.

Przedszkole w 3T Office Park stanowi kontynuację i rozwój działalności w sferze nowoczesnej edukacji właścicielek placówki, które aktualnie prowadzą cztery przedszkola niepubliczne, z których trzy działają w biurowcach.

3T Office Park to nowoczesny kompleks trzech budynków powstający przy ulicy Kazimierza Górskiego. Powierzchnia użytkowa inwestycji wynosi 54 900 mkw., z czego 38 500 mkw. to powierzchnia najmu. Kompleks dysponował będzie również podziemnym parkingiem samochodowym na 420 miejsc i 250 stanowisk rowerowych. 3T Office Park posiada certyfikat BREEAM Interim na poziomie „Excellent”. Otwarcie kompleksu zaplanowano na połowę 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.