Belgowie ujawnili projekt nowej inwestycji w Gdyni na granicy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym


2022.06.01
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
BPI Real Estate Poland rozpoczyna realizację swojej kolejnej inwestycji w Trójmieście. W Gdyni na Wzgórzu Bernadowo powstanie kameralne osiedle z cenami zaczynającymi się od 16 000 zł za mkw.

Belgijski deweloper rozpoczyna realizację swojej nowej inwestycji w Gdyni. Przy ulicy Wzgórze Bernadowo w dzielnicy Mały Kack wybudowanych zostanie 18 kameralnych budynków w duchu zrównoważonego rozwoju i ekologicznymi rozwiązaniami. Łącznie w ramach trójmiejskiego projektu powstanie 108 apartamentów o podwyższonym standardzie i średnim metrażu na poziomie 90 mkw.

Bernadovo to 18, 3-kondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się łącznie 108 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 43 do 146 metrów kwadratowych. z przynależnymi dużymi ogródkami, balkonami lub, w przypadku mieszkań położonych na najwyższych piętrach, tarasami o powierzchni nawet 80 mkw. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemną halę garażową z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi, salę klubową, siłownię, rowerownie, stojaki na rowery przy każdym budynku, a także specjalne punkty do mycia rowerów lub czworonożnych pupili.

Atutami inwestycji jest jej lokalizacja. Osiedle położone będzie na granicy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, do którego wyjście będzie znajdowało się bezpośrednio z terenu Bernadovo. Ponadto ponad połowę powierzchni działki stanowi las zagospodarowany alejkami spacerowymi, strefami wypoczynku, placem zabaw, tablicami dydaktycznymi, czy domkami i hotelami dla małych zwierząt, ptaków i owadów.

Inwestycja zawierała będzie wiele rozwiązań ekologicznych, w tym zielone dachy, panele fotowoltaiczne, czy specjalnie zaprojektowany system, który pozwoli w całości wykorzystać wodę opadową.

Bernadovo będzie gotowe w drugim kwartale 2024 roku, a wykonawcą będzie spółka CFE Polska. Ceny apartamentów zaczynają się od 16 000 PLN/ mkw. (Cena zawiera miejsce postojowe i komórkę lokatorską).

Komentarze


  • ZSUEDAT
    Użytkownik
    2022-06-28 22:00:59
    bedą musieli :) też dorzucić na obwodnicę Witomina , czyba że lubią poruszać się z prędkością 10 km/godz na długości 15 km - tam jest już teraz horror do życia

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.