Budowa apartamentowca w centrum Wrocławia w 1/3 ukończona. Będą mieszkania klasy premium


2023.06.19
Autor: Monika Kiereś
W sąsiedztwie centrum handlowego Renoma, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w centrum Wrocławia, trwa budowa inwestycji klasy premium pod nazwą Czysta 4. Zaawansowanie prac budowlanych wynosi obecnie 33 proc.

Belgijski deweloper BPI Real Estate Poland prowadzi zaawansowane prace budowlane na działce przy ulicy Czystej 4, w centrum Wrocławia. Inwestycja klasy premium, w sąsiedztwie centrum handlowego Renoma, będzie nowoczesnym apartamentowcem, z licznymi rozwiązaniami funkcjonalnymi, w tym strefą coworkingową czy zielonymi tarasami dla wszystkich mieszkańców budynku.

Budowa projektu Czysta 4 przebiega zgodnie z harmonogramem. Poziom zaawansowania prac budowlanych wynosi obecnie 33 proc. Całość ma być gotowa do zamieszkania w II kwartale 2024 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest jest firma CFE Polska.

Łącznie przy ulicy Czystej 4, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w centrum Wrocławia, powstaną 183 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od około 25 do 88 mkw., w rozkładach od 1 do 4 pokoi. Ofertę inwestycji uzupełnią 3 lokale o charakterze handlowo-usługowym, które mieściły się będą w parterze obiektu.

Każde mieszkanie wyposażone będzie w system typu smart home, większość będzie posiadać ogródek, balkon lub taras ( w zależności od usytuowania). W budynku dostępna będzie przestrzeń cooworkingowa dla osób pracujących zdalnie, a także zielony taras ze strefą relaksu dostępny dla wszystkich mieszkańców. Miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej, uzupełnione zostaną o stanowiska naziemne. Wśród udogodnień są m.in. komórki lokatorskie oraz schowek na rowery.

Inwestycja posiadała będzie również wiele rozwiązań proekologicznych, w tym panele fotowoltaiczne, system nawadniania oparty o zbieraną wodę deszczową, budki lęgowe dla ptaków czy zachowanie większości rosnących na terenie inwestycji drzew. Projekt przewiduje także recykling materiałów budowlanych.

Ceny mieszkań w ramach projektu Czysta 4 wynoszą średnio ok. 19.100 PLN/ mkw. W sprzedaży są również 3 lokale usługowe o powierzchni 72,09 m2, 81,69 mkw i 93, 90 mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.