Za mieszkanie trzeba zapłacić prawie 20 tys. zł za mkw. Inwestycja w centrum Wrocławia z ważnym etapem


2023.07.19
Autor: Piotr Maślak
W centrum Wrocławia trwa budowa inwestycji z mieszkaniami o podwyższonym standardzie, której deweloperem jest belgijska firma BPI Real Estate Poland. Nowoczesny apartamentowiec powstaje w sąsiedztwie centrum handlowego Renoma i nieopodal Starego Miasta.

Czysta 4 to projekt mieszkaniowy BPI Real Estate Poland w centrum Wrocławia, który oferuje lokale klasy premium. Inwestycja osiągnęła właśnie stan surowy otwarty i z tej okazji odbyło się symboliczne zawieszenie wiechy. Oddanie do użytku apartamentowca w sąsiedztwie Renomy zbliża się wielkimi krokami. Generalnym wykonawcą jest firma CFE Polska.

Stan zaawansowania wszystkich robót na budowie Czystej 4 wynosi 40 proc., a prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Wraz z zakończeniem stanu surowego otwartego, inwestycja wkracza w kolejny ważny etap. Zaczynają się prace wykończeniowe, w tym montaż okien, prace murarskie i instalacyjne wewnątrz budynku.

Czysta 4 to apartamentowiec klasy premium, w sąsiedztwie centrum handlowego Renoma i nieopodal Starego Miasta. Projekt dostarczy na rynek 184 mieszkania o metrażach od 25 do 88 mkw., w rozkładach od 1 do 4 pokoi. Ofertę inwestycji uzupełnią 3 lokale usługowe o powierzchniach 72,09 mkw., 81,69 mkw. i 93,90 mkw. Wszystkie lokale posiadały będą system typu smart home, a większość z nich będzie miała dostęp do ogródków, balkonów lub tarasów. Miejsca parkingowe znajdą się w podziemnej hali garażowej oraz na stanowiskach naziemnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji przy Czystej 4 będą mogli korzystać z takich udogodnień jak: komórki lokatorskie, miejsca postojowe dla rowerów, ogólnodostępna przestrzeń coworkingowa oraz zielone tarasy ze strefą relaksu na dachu.

Belgijski deweloper planuje oddać mieszkań do użytku w II kwartale 2024 roku. Ceny mieszkań w ofercie wynoszą średnio około 19 500 PLN/mkw.

Komentarze


  • rocky
    Gość
    2023-07-19 12:59:54
    Kloc jak z PRL-u tylko gorszy

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.