Rusza budowa i sprzedaż apartamentowca w ścisłym centrum Wrocławia, w sąsiedztwie galerii Renoma


2022.09.06
Autor: Piotr Maślak
Na działce w miejscu po dawnej galerii handlowej przy ulicy Czystej 4 we Wrocławiu rozpoczęła się budowa nowoczesnego apartamentowca, którego deweloperem jest belgijska firma BPI Real Estate Poland. Inwestycję wyróżniać będzie zielony dach, strefa rekreacji i przestrzeń coworkingowa. Poznaliśmy także najnowsze wizualizacje inwestycji.

Przy ulicy Czystej 4, w bezpośrednim sąsiedztwie galerii handlowej Renoma rozpoczęła się budowa nowoczesnego budynku wielorodzinnego z usługami w parterze i garażem podziemnym. Deweloperem jest firma BPI Real Estate Poland, natomiast za projekt architektoniczny odpowiada pracownia chillHouse design sp. z o. o. Ruszyła sprzedaż mieszkań.

Inwestycja powstaje na nieruchomości, na której wcześniej funkcjonowała niewielka galeria handlowa. W kwietniu br., zakończyła się jej rozbiórka i wtedy belgijski deweloper ujawnił szczegóły swojej inwestycji wraz z wizualizacjami. Czysta 4 to projekt wielorodzinny, który zakłada budowę 7-kondygnacyjnego budynku na 183 mieszkania o łącznej powierzchni 7 050 mkw. W ofercie znajdują się lokale o zróżnicowanych metrażach i układach od 1 do 4 pokoi. Parter apartamentowca zostanie zagospodarowany pod 3 lokale handlowo-usługowe. Wszystkie mieszkania posiadały będą balkon, taras lub ogródek. W części podziemnej zaplanowano halę garażową oraz komórki lokatorskie.

Inwestycję oprócz doskonałej lokalizacji, wyróżniać będzie też zielony taras ze strefą do rekreacji, a także przestrzeń coworkingowa dla osób pracujących zdalnie. Przy realizacji inwestycji zastosowanych zostanie wiele rozwiązań proekologicznych, w tym m.in. panele fotowoltaiczne, duża ilość miejsc dla rowerów czy system nawadniania oparty o wodę deszczową.

Na działce przy ulicy Czystej pojawił się już ciężki sprzęt i rozpoczęły się prace ziemne. Prace budowlane potrwają do końca marca 2024 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska.


Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.