Belgijski deweloper ujawnia swój najnowszy projekt w sąsiedztwie Renomy we Wrocławiu

2022.06.23

Firma BPI Real Estate Poland ujawniła szczegóły i wizualizację inwestycji mieszkaniowej, jaka powstanie w miejscy dawnej galerii handlowej. Przy ulicy Czystej 4 stanie nowoczesny budynek z zielonym dachem ze strefą rekreacji i przestrzenią coworkingową. Deweloper ma już pozwolenie na budowę.

Przy ulicy Czystej 4 w centrum Wrocławia powstanie nowoczesny budynek wielorodzinny, w którym znajdą się 183 mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach od 1 do 4 pokoi. W części portowej zaplanowano 3 lokale o charakterze handlowo-usługowym. Mieszkania dysponowały będą balkonami, tarasami lub ogródkami. W części podziemnej znajdzie się hala garażowa oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja belgijskiego dewelopera BPI Real Estate Poland powstaje w miejscu wyburzonej galerii handlowej. Część materiałów pochodzących z rozbiórki starego obiektu zostanie wykorzystana we wnętrzach nowego projektu. Ponadto deweloper prowadzi również rozmowy z miastem w celu ustalenia nowej lokalizacji dla Fontanny Pamięci autorstwa Macieja Szańkowskiego.

Wśród udogodnień znajduje się zielony dach ze strefą rekreacji i przestrzeń coworkingową dla osób pracujących zdalnie. Budynek przy Czystej 4 posiadał będzie także wiele rozwiązań proekologicznych, w tym panele fotowoltaiczne, dużą ilość miejsc dla rowerów czy system nawadniania oparty o wodę deszczową.

Obecnie deweloper, który uzyskał już pozwolenie na budowę inwestycji, dopracowuje szczegóły związane ze startem sprzedaży mieszkań. Budynek ma być gotowy w II kwartale 2024 roku.

Źródło: Piotr Maślak, Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.