Zachodnia część Gdańska z inwestycją Linea. W ofercie mieszkania i domy

2021.03.24

W gdańskiej dzielnicy Jasień firma Allcon zrealizuje kameralne osiedle Linea, które oferuje zarówno mieszkania, jak i domy.

Na granicy Moreny i Jasienia w Gdańsku wybudowane zostanie osiedle Linea, którego projekt architektoniczny przygotowała pracownia B1 Architekci. Deweloper wprowadził już do sprzedaży mieszkania i domy.

W ramach projektu Linea powstanie osiedle o zróżnicowanej ofercie. W sprzedaży dewelopera Allcon znajdują się mieszkania o metrażach od 40 do 108 mkw., a także domy o powierzchni do 185 mkw. Inwestycja oferuje również przestronne ogrody aż do 194 mkw.

Architekci osiedla Linea zaplanowali również w ramach realizacji inwestycji Dolinę Potoku, czyli unikalną przestrzeń wokół budynków. Na terenie ponad 7 000 mkw. znajdzie się miejsce relaksu z małą architekturą, rozbudowany plac zabaw oraz instalacje do grilla. Z kolei w centralnej części osiedla mieściły się będą lokale usługowe, czyli działające przy inwestycji kawiarnie i restauracje. W podziemnej hali garażowej znajdą się miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na rowery i wózki.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.