Mieszkania i domy na nowym osiedlu Linea w Gdańsku

2020.11.13

Na początku przyszłego roku rozpocznie się budowa nowego osiedla trójmiejskiego dewelopera Allcon w Gdańsku.

Nowa inwestycja mieszkaniowa pod nazwą Linea powstanie na działce przy alei Pawła Adamowicza i ulicy Kraśnięta w Gdańsku, na granicy Jasienia i Moreny. Osiedle, które budowane będzie w czterech etapach zaoferuje mieszkania, domy jednorodzinne oraz lokale usługowe.

Łącznie w ramach osiedla Linea powstanie sześć budynków wielorodzinnych o wysokości 4 i 5 pięter, 27 domów w zabudowie szeregowej oraz 14 lokali o charakterze usługowym. Niebawem deweloper ruszy z przedsprzedażą 80 mieszkań o metrażach od 40 do 108 mkw. oraz trzech domów o powierzchni do 185 mkw. Dodatkowym atutem osiedla będą przestronne ogrody aż do 194 m2, które zaplanowano zarówno przy domach, jak i mieszkaniach na parterze.

Do udogodnień dla przyszłych mieszkańców osiedla należeć będą m.in. miejsca parkingowe w podziemnych halach garażowych, komórki lokatorskie czy pomieszczenia na rowery oraz wózki.

Za projekt architektoniczny odpowiadają architekci ze studia B1.

W północnej części osiedla powstanie naturalna Dolina Potoku o powierzchni ponad 7 000 mkw., z miejscem do relaksu z małą architekturą, placem zabaw czy instalacją do grilla. W centralnej części osiedla Linea zaplanowano część usługową, czyli działające przy inwestycji kawiarnie i restauracje.

Budowa inwestycji rozpocznie się w marcu 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.