Allcon poszerza ofertę mieszkań na trójmiejskim rynku


2022.02.14
Autor: Urbanity.pl
W sąsiedztwie niedawno zrealizowanej Alei Pawła Adamowicza w Gdańsku powstaje nowe osiedle trójmiejskiego dewelopera Allcon, który rozpoczął sprzedaż mieszkań z kolejnego budynku.

Do oferty firmy Allcon trafiły mieszkania z nowego etapu osiedla Linea w Gdańsku. W czteropiętrowym budynku D znajdą się 54 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 40 do 101 metrów kwadratowych i rozkładach od 1 do 4 pokoi. Mieszkania na parterze dysponowały będą ogródkami o powierzchni do nawet 118 mkw.

Miejsca parkingowe mieściły się będą zarówno w podziemnej hali garażowej, jak i na parkingach zewnętrznych. W obecnym etapie osiedla Linea powstanie także 7 lokali usługowych zlokalizowanych w parterze. Inwestycja ma być gotowa w pierwszym kwartale 2024 roku.

Na terenie osiedla powstanie także Dolina Potoku, czyli ponad 7 000 mkw. przestrzeni rekreacyjnej. Miejsce to zostanie podzielone na dwie części - pierwsza to m.in. rozbudowany plac zabaw, natomiast druga to miejsce do odpoczynku i aktywności. W strefach wejścia do budynków powstaną małe dziedzińce ze starannie zaprojektowaną zielenią, wyposażone w ławki oraz stojaki rowerowe.

Komentarze


  • Darek
    Gość
    2022-02-15 09:12:40
    Fajnie, każda nowa inwestycja w trójmieście jest IMO na plus. Osobiście jestem fanem osiedla Młode Stogi i cisnę, żeby kupić tu mieszkanie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.