Kolejny etap osiedla na granicy dwóch gdańskich dzielnic

2021.05.10

Trójmiejski deweloper przygotowuje się do sprzedaży kolejnego budynku, który powstanie w ramach gdańskiego osiedla Linea. Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Morena i Jasień.

W drugim etapie osiedla Linea zaplanowano 74 mieszkania o metrażach od 40 do 102 metrów kwadratowych i rozkładach od 1 do 5 pokoi. Lokale na piętrach posiadały będą balkony, natomiast mieszkania zlokalizowane na parterze - ogródki od 30 do aż 110 mkw.

W ramach inwestycji Linea powstanie sześć budynków wielorodzinnych z częścią usługową oraz 27 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z ogrodami o powierzchni do 194 mkw. Osiedle zaoferuje również ponad 7 000 mkw. powierzchni do relaksu z małą architekturą, rozbudowany plac zabaw oraz miejsca na ogniska. W centralnej części osiedla znajdą się lokale gastronomiczne. Budynki osiągną wysokość 4 i 5 pięter.

Sprzedaż rozpocznie się w przyszłym miesiącu, ale już teraz można zapisać się na przedsprzedaż. Oddanie do użytku II etapu osiedla Linea w Gdańsku zaplanowano w 2023 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.