Allcon rozpoczyna realizacją inwestycji Młyny Gdańskie

2019.12.02

Przy ulicy Malczewskiego, w dzielnicy Siedlce rusza realizacja kolejnej prestiżowej inwestycji firmy Allcon Osiedla - Młyny Gdańskie.

Allcon Osiedla, który znany jest z realizacji takich inwestycji jak Tarasy Bałtyku czy rezydencja Villa Nova, rozpoczyna budowę kolejnego projektu. Przy ulicy Malczewskiego w Gdańsku powstanie inwestycja Młyny Gdańskie, która zaoferuje łącznie 166 mieszkań w zróżnicowanych metrażach.

Młyny Gdańskie składały się będą z 3- i 4-piętrowych budynków, w których znajdziemy 166 mieszkań o powierzchniach od 25 do 122 metrów kwadratowych. Inwestycja, która zaprojektowana została przez pracownię B1 Architekci to budynki o układzie tarasowym z elewacją wykonaną ze szlachetnych materiałów nawiązujących do najbliższego otoczenia. Projektanci zaplanowali duże, narożne, przeszklone balustrady, bezprogowe okna oraz mansardowe dachy z wykuszami i lukarnami. Z mieszkań będzie można wyjść na taras, balkon lub loggie o powierzchni do 17 mkw lub do ogrodu. Największy z nich będzie miał aż 220 mkw.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą korzystali ze strefy wejścia, gdzie mieściła się będzie portiernia. Powstanie również prywatna strefa rekreacyjno-klubowa z salą do ćwiczeń, salą klubową, strefą dla dzieci oraz placem wypoczynkowym w strefie wejścia do klubu. Miejsca parkingowe mieściły się będą w podziemnej hali garażowej, gdzie dostępne będą również komórki lokatorskie z boksami na akcesoria oraz stacją szybkiego ładowania aut elektrycznych.

Obecnie ceny za mkw. zaczynają się od 10 000 zł. Młyny Gdańskie zostaną oddane do użytku w 2023 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.