Na Siedlcach w Gdańsku kolejne mieszkania premium w ofercie Allcon

2021.01.28

Allcon rozpoczął właśnie sprzedaż mieszkań o podwyższonym standardzie w ramach drugiego etapu inwestycji Młyny Gdańskie na Siedlcach w Gdańsku.

Młyny Gdańskie to osiedle premium w dzielnicy Siedlce, które składa się z czterech budynków realizowanych w dwóch etapach. Przy ulicy Malczewskiego powstanie docelowo 166 mieszkań oraz 6 lokali handlowo-usługowych, w tym 2 przewidziane pod usługi gastronomii. Budynki mają zróżnicowaną wysokość - w częściach nadziemnych A, B, C – 4 kondygnacje (3 piętra), a w części D – 5 kondygnacji (4 piętra).

Allcon rozpoczął właśnie sprzedaż drugiego etapu osiedla Młyny Gdańskie. W tej części inwestycji powstaną dwa budynki, w których łącznie znajdzie się 107 mieszkań o powierzchniach od 25 do 122 mkw. i układach 1-5 pokoi. Lokale na parterze dysponowały będą prywatnymi ogródkami o metrażach od 14 do aż 146 mkw.

Ceny mieszkań w II etapie osiedla w Gdańsku zaczynają się od 495 000 zł brutto. Lokale mają być gotowe do odbioru w II kwartale 2023 roku. Za projekt architektoniczny odpowiadają architekci Karol Krzempek i Jakub Bartoszewicz z pracowni B1 Architekci.

Przyszłych mieszkańców osiedla witała będzie reprezentacyjna strefa wejścia, zaprojektowana na wzór historycznej bramy. W planach jest także stworzenie prywatnej strefy rekreacyjno-klubowej z naturalnie oświetloną salą do ćwiczeń, salą klubową, strefą dla dzieci oraz zewnętrznym placem wypoczynkowym. Młyny Gdańskie to również przestronny, wewnętrzny dziedziniec, który składał się będzie z trzech, kaskadowo ułożonych placów. Pierwszy z nich to miejsce do odpoczynku wśród zieleni i szumu wody, drugi prowadzi do sali klubowej, znajduje się tam też oryginalna instalacja koła młyńskiego, z trzeciego natomiast można podziwiać widok na panoramę miasta.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.