Rozpoczęła się realizacja drugiej części biurowca Officyna

2019.07.08

Na początku 2021 roku oddany zostanie do użytku drugi etap gdańskiej inwestycji biurowej - Officyna. Inwestorem jest firma Torus.

Na działce przy alei Grunwaldzkiej w Gdańsku rozpoczęła się budowa kolejnego etapu biurowca Officyna. Nowy budynek będzie miał pięć kondygnacji i zaoferuje prawie 7 300 mkw. powierzchni najmu.

Dobiegają końca prace przy I etapie Officyny o powierzchni 5 000 mkw. powierzchni najmu, z czego 4 200 mkw. to przestrzeń biurowa. Obecnie trwają już prace wykończeniowe. Biurowiec zostanie oddany do użytku w III kwartale br.

Na budowie II etapu trwa wykop, a wkrótce rozpocznie się realizacja stanu surowego. Nowy budynek zostanie połączonym bezpośrednim przejściem z pierwszym etapem Officyny. W parterze znajdą się dwa lokale usługowe, a na poziomach od +1 do +4 przestrzeń biurowa. Na szczycie biurowca znajdzie się taras o powierzchni prawie 270 mkw.

Officyna to również ponad 70 stanowisk w podziemnej hali i na poziomie 0, do tego 35 miejsc na docelowym parkingu zewnętrznym.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia APA Wojciechowski. Inwestycja zostanie oddana do użytku na początku 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.