Gotowa pierwsza część gdańskiej Officyny

2019.09.16

Trójmiejski rynek biurowy został wzbogacony o 4 200 mkw. powierzchni najmu, dzięki oddaniu do użytku I etapu inwestycji Officyna.

W gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz oddany został do użytku I etap inwestycji biurowo-usługowej Officyna. Projekt przy alei Grunwaldzkiej to 5 000 mkw. powierzchni najmu, z czego 4 200 mkw. zajmują biura. Biurowiec powstał na miejscu dawnej siedziby firmy Chemia.

Biurowiec oferuje również lokale usługowe o łącznej powierzchni prawie 900 mkw., które dostępne są niezależnie od strony alei oraz z holu budynku. Powyżej parteru znajdują się biura - piętra od I do III o powierzchni blisko 1,1 tys. mkw., IV blisko 900 mkw. Ostatnia kondygnacja Officyny została zagospodarowana pod taras. Pod biurowcem znajduje się hala garażowa na 20 miejsc parkingowych.

Officyna jest certyfikowana w systemie LEED na poziomie Gold. Za projekt architektoniczny odpowiada APA Wojciechowski Architekci, a konsultantem ds. LEED jest VvS | Architects & Consultants.

Obecnie trwa budowa II etapu inwestycji, który składa się z 5-kondygnacyjnego budynku, który dysponował będzie powierzchnią najmu na poziomie prawie 7 300 mkw. Cała Officyna zostanie oddana do użytku na początku 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.