Gdański Riverview z kamieniem węgielnym

2017.09.29

Na budowie kompleksu mieszkaniowego Riverview w Gdańsku odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego. Vastint Poland, jako deweloper projektu, rozpocznie sprzedaż mieszkań wraz z zakończeniem budowy osiedla, czyli latem 2019 roku.

Vastint Poland dokonało wmurowania kamienia węgielnego pod realizację osiedla Riverview, które jest pierwszym z wielu planowanych projektów mieszkaniowych dewelopera na polskim rynku nieruchomości.

Osiedle Riverview w Gdańsku składało się będzie z siedmiu budynków mieszkalnych wielorodzinnych o całkowitej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 14 600 metrów kwadratowych. Inwestycja zaoferuje 282 mieszkania o zróżnicowanym metrażu i konfiguracjach: od kawalerek po penthouse'y, od mieszkań jednopoziomowych po piętrowe.

Największe dostępne w ofercie lokale będą miały powierzchnię ponad 135 mkw. Większość dysponowała będzie tarasem lub balkonem, a mieszkania zlokalizowane na parterze w prywatny ogródek.

Riverview to również wewnętrzny dziedziniec z ogrodem. Znajdzie się tu plac zabaw, zewnętrzna siłownia oraz miejsce na grill. Osiedle jest pierwszą inwestycją mieszkaniową w Polsce, która będzie się ubiegać o certyfikację LEED.

Osiedle powstaje u zbiegu ulic Na Stępce i Angielska Grobla w Gdańsku. Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu 2017 roku, a zakończą się w ciągu dwóch lat. Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska, a projekt architektoniczny przygotowała pracownia APA Wojciechowski.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.