W przyszłym roku zakończenie budowy inwestycji Riverview

2018.12.06

Na budowie gdańskiego projektu Riverwiev odbyła się uroczystość zawieszenia symbolicznej wiechy, co oznacza, że inwestycja osiągnęła stan surowy zamknięty. Inwestorem jest spółka Vastint.

Riverview to inwestycja składająca się z siedmiu budynków mieszkalnych, w których znajdą się łącznie 282 mieszkania, lokale usługowe oraz biura. Łączna powierzchnia projektu wynosi ponad 14 640 mkw.

Inwestycja firmy Vastint powstaje przy ulicy Angielska Grobla w Gdańsku w bezpośrednim sąsiedztwie wyspy Ołowianki. Budowa Riverview rozpoczęła się w czerwcu 2017 roku, a jej generalnym wykonawcą jest CFE Polska.

W tym miesiącu zakończono realizację konstrukcji siedmiu budynków wchodzących w skład osiedla. W najbliższym czasie ciężar robót przesunie się w kierunku prac fasadowych, instalacyjnych i wykończeniowych. Dwa budynki zlokalizowane przy ulicy Na Stępce już mają widoczną elewację. Inwestycja powstaje w ścisłej współpracy z Miejskim Konserwatorem Zabytków.

Osiedle Riverview zostanie oddane do użytku w drugiej połowie 2019 roku. Sprzedaż mieszkań i lokali usługowych rozpocznie się wraz z momentem zakończenia budowy inwestycji.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.