Pasaż Sanocki będzie większy niż planowano. Będzie to pierwszy park handlowy w Sanoku


2022.11.03
Autor: Piotr Maślak
O około 5 000 mkw. większy niż planowano pierwotnie będzie Pasaż Sanocki, którego inwestorem jest firma deweloperska Refield. Inwestycja ma być gotowa w drugiej połowie 2024 roku.

Pasaż Sanocki to inwestycja handlowa firmy Refield, która powstanie w granicach miasta Sanok wzdłuż drogi krajowej nr 28, na działce przy ulicy Łany. Będzie to pierwszy park handlowy w mieście.

Inwestor w trakcie targów SCF Fall 2022 zdecydował się na realizację większego parku handlowego, niż pierwotnie planował. Pasaż Sanocki będzie większy o 5 000 mkw. powierzchni handlowej do wynajęcia i zaoferuje łącznie 17 000 mkw., na której swoje sklepy ulokuje 23 najemców, operator spożywczy i restauracja drive-thru. Park handlowy zyska nowy budynek, a parking samochodowy zostanie powiększony do około 600 stanowisk.

Decyzję o powiększeniu Pasażu Sanockiego podjęliśmy po udanych rozmowach na targach SCF Fall 2022. Przedstawiciele sieci handlowych wyrazili bardzo duże zainteresowanie otwarciem swoich sklepów w tym obiekcie. Obecnie jesteśmy w trakcie rozmów z najemcami, które pozwolą ułożyć najbardziej optymalną ofertę największego obiektu handlowego w Sanoku
powiedział: Fabian Eryk Barbarowicz, prezes zarządu Refield

Otwarcie Pasażu Sanockiego ma nastąpić w drugiej połowie 2024 roku.

Refield to jedna z najbardziej aktywnych firm deweloperskich w sektorze parków handlowych realizowanych w modelu wybuduj-wynajmij-sprzedaj. Na 2023 rok planowane jest otwarcie kolejnych inwestycji, w tym m.in. Pasażu Kępińskiego i Pasażu Grodziskiego. Rozpocząć mają się również budowy parków handlowych w Ciechanowie i Leżajsku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.