Pasaż Golubsko-Dobrzyński otwarty. Wśród sklepów CCC, Pepco czy Rossmann


2022.04.08
Autor: Urbanity.pl
Pod koniec marca bieżącego roku otwarty został Pasaż Golubsko-Dobrzyński - nowoczesny park handlowy, w sąsiedztwie supermarketu Biedronka, w którym znajduje się siedem sklepów.

Pasaż Golubsko-Dobrzyński wybudowany został na działce przy ulicy Sokołowskiej, w sąsiedztwie otwartego wcześniej supermarketu Biedronka. 31 marca br., pierwsi klienci mogli zrobić zakupy w jednym z siedmiu sklepów - CCC, Pepco, Martes Sport, Rossmann, KiK, KAES oraz Media Expert. To kolejny obiekt spółki TUF RE otwarty w Polsce.

Inwestycja dostarczyła na rynek 3 500 metrów kwadratowych powierzchni handlowej do wynajęcia, która jeszcze przed otwarciem została w pełni skomercjalizowana. Wśród marek, które otworzyły swoje sklepy w Pasażu Golubsko-Dobrzyńskim są CCC, Pepco, Martes Sport, Rossmann, KiK, KAES oraz Media Expert.

Pasaż Golubsko-Dobrzyński powstał na działce zlokalizowana w ruchliwej części miasta, który sąsiaduje z supermarketem Biedronka oraz dworcem PKS. Zmotoryzowani klienci parku handlowego mają do dyspozycji parking samochodowy na prawie 100 stanowisk. Inwestycja mieści się w w kategorii centrów convenience, czyli skupia się na zaspokojeniu podstawowych potrzeb zakupowych i wygodzie kupujących. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia PEJOT Studio, a generalnym wykonawcą pasażu była firma P.H.U. Gra-Mar.

Spółka TUF RE realizuje podobne inwestycje w miastach poniżej 10 000 mieszkańców. Firma jest inwestorem sześciu parków handlowych: Pasażu Chełmińskiego, Pasażu Warmińskiego, Pasażu Golubsko-Dobrzyńskiego, Pasażu Grodziskiego czy właśnie rozpoczętych budów Pasażu Kępińskiego oraz Pasażu Ciechanowskiego.

Pasaż Kępiński ma zostać oddany do użytku w II połowie 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.