Powstaje już Pasaż Golubsko-Dobrzyński. Znamy pełną listę sklepów


2021.06.16
Autor: Urbanity.pl
Rozpoczęła się budowa Pasażu Golubsko-Dobrzyńskiego w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS. Generalny wykonawca przystąpił już do pierwszych prac rozbiórkowych.

Pasaż Golubsko-Dobrzyński realizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS, na działce przy ulicy Sokołowskiej 9. Firma TUF Real Estate, która jest inwestorem parku handlowego wyłoniła generalnego wykonawcę, który rozpoczął już prace rozbiórkowe na początku czerwca tego roku.

Inwestycja w Golubiu-Dobrzyniu składa się z parterowego kompleksu handlowego o łącznej powierzchni najmu na poziomie około 3 600 metrów kwadratowych. W dwóch budynkach pasażu otwartych zostanie siedem sklepów, a wśród nich takie marki jak CCC, Martes Sport, Rossmann, Pepco, KiK, Kaes czy Media Expert. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowany zostanie naziemny parking samochodowy na prawie 100 stanowisk.

Pasaż Golubsko-Dobrzyński został skomercjalizowany w 100 proc. jeszcze przed rozpoczęciem jego budowy. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Gramar, natomiast projekt architektoniczny powstał w pracowni Pejot Studio.

Otwarcie pasażu zaplanowano na marzec 2022 roku.

Komentarze


 • Xxx
  Gość
  2021-06-18 21:39:42
  I gdzie ta pełna lista sklepów???

 • Xx
  Gość
  2021-07-23 13:48:28
  W dwóch budynkach pasażu otwartych zostanie siedem sklepów, a wśród nich takie marki jak CCC, Martes Sport, Rossmann, Pepco, KiK, Kaes czy Media Expert.

 • 12
  Gość
  2021-12-14 18:32:32
  Po co nam media expert, Rossman, pepco? Mamy te sklepy niedaleko... Zamiast tego powinny być jakieś fajne nowe sklepy których jeszcze nie ma

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.