Kiedy ruszy budowa parku handlowego w Grodzisku Wielkopolskim?


2020.12.10
Autor: Urbanity.pl
TUF RE, inwestor pasaży handlowych w formacie retail park podał datę budowy i otwarcia nowej inwestycji handlowej w Grodzisku Wielkopolskim.

W drugiej połowie 2021 roku, poprzez wmurowanie kamienia węgielnego rozpocząć ma się oficjalnie budowa parku handlowego TUF RE w Grodzisku Wielkopolskim. Inwestycja zlokalizowana będzie tuż przy głównym węźle komunikacyjnym miasta, Rondzie na Drodze Krajowej nr 32 (trasa Poznań – Zielona Góra).

Pasaż Grodziski zaoferuje prawie 6 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, na której otwarty zostanie m.in. wiodący operator spożywczy, drogeria, sklepy marek modowych, sportowych, a także dziecięcych oraz lokal z najnowocześniejszą elektroniką. Całość uzupełnią koncepty gastronomiczne.

Na zewnętrz parku handlowego zaplanowano parking samochodowy na 190 miejsc postojowych. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Pejot Studio.

Budowa Pasażu Grodziskiego w Grodzisku Wielkopolskim rozpocznie się w drugiej połowie 2021 roku, a jego oddanie do użytku planowane jest w drugiej połowie, ale 2022 roku. Inwestor przewiduje zamknięcie komercjalizacji jeszcze przed rozpoczęciem budowy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.