Inwestycje kujawsko-pomorskie

Forum

 • gosc Gość
  Dzisiaj po dlugiej przerwie pozwolilem sobie popoludniu podjechac na Strzeleckiego. Szok. Przy bloku nr4 ukladaja chodnik, wzdluz barierki . Kur....., to wyglada nie jak chodnik tylko lesna druzka. Wstyd panie prezesie. Widzi pan jak posowa sie budowa po drugiej stronie ulicy. Jestem ciekaw jak pan chce sie wywiazac z kar umownych.
 • jusiola Gość
  Jest susza, a woda wciąż wypływa. To był ciekawy pomysł ,ale nie w tym miejscu. szkoda, że mieszkańcy pierw zapłacą, a potem się o tym przekonają. Nie chce,żeby ktoś mnie wyzywał na ty forum od idiotów, zatem wszystkim chcącym podjąć decyzję o kupnie i zamieszkaniu w tym miejscu polecam aby zapoznali się z historią naszego miasta, dowiedzieli się skąd Stare Miasto czerpało wodę i czy da się ją rzeczywiście raz a dobrze wypompować. Natura jest mądrzejsza od wielu architektów i nie raz pokazała swoją moc.
 • Darek70 Użytkownik
  Jak otworzyli siłownię to oczywiście pierwsze co zrobiłem to się zapisałem ale bardzo się zawiodłem. Słaba oferta i sprzęt. Dużo lepsze karnety mają w siłowni do której teraz chodzę czyli Champion Gym&Fitness. Dodam, że mają też treningi z trenerem personalnym, fitness, SPA gdzie są fajne sauny: mokra i sucha. Ogólnie świetna siłownia i jestem z niej bardzo zadowolony.
 • Jacek Gość
  Super architektura i jeszcze lepsza lokalizacja. Nareszcie jakaś odmiana w Bydgoszczy.
 • Maria Borkowska Gość
  Trochę szkoda, że zdecydowano się podzielić tę willę na takie kliteczki... ten dom miał duszę. Mieszkali w nim dobrzy sąsiedzi, przez dlugie lata. Na kazdym piętrze dwie rodziny.

  Jeśli ludzie powynajmują kupione kawalerki innym lokatorom, nigdy już nie będzie domu - gniazda, gdzie się dorasta, wspomaga jedni drugich, razem obchodzi święta, pożycza szklankę cukru... gdzie jest pelno dzieciakow, a po hallu jeździ hulajnogą...
 • Jorgus Gość
  Materiały wcale nie najgorszej jakości, powiedział bym że raczej te z wyższej półki. Co do jakości wykonania można polemizować, zależy od budynku. Na obecnym etapie budowy widać że się trochę poprawili od ostatnich budynków...
 • Binambik Gość
  Warto dodać, że na 2019 jest przewidziane oddanie I etapu tego osiedla. Drugi etap ma zostać zakończony na przełomie 2020/2021 i obejmować będzie kolejne dwa budynki.

zobacz więcej...