Inwestycje kujawsko-pomorskie

Forum

 • Carpet88 Gość
  A czego się spodziewałeś skoro mieszkania są w dalszym ciągu wykańczane i wszędzie pracują ekipy remontowe? Napisz jeszcze ze zaskoczyło Cię ze jest brudno na chodnikach, drodze i ze nie jest zrobiona droga dojazdowa. W pełni osiedle będzie można ocenić po postawieniu wszystkich budynków kompleksu.
 • Mech Gość
  Mam nadzieję, że zmienią też projekt budynku na bardziej atrakcyjny niż szklany kloc na miarę lat 90...
 • Smrod Gość
  Smród z rur kanalizacyjnych, gdy rano otwierasz łazienkę można zemdleć. Ściany są chyba ze styropianu bo słyszę każde słowo sąsiada i płacz ich ukochanego dzieciaczka. Wentylacja w mieszkaniu na poziomie zamkniętego słoika, nie miałem nigdy problemów z płucami, oddychaniem - po ponad rocznym mieszkaniu w tymże bloku i budzeniu się z wysuszonym gardłem muszę jeździć na jakieś prześwietlenia co miesiąc. Co tu dużo mówić - tania deweloperka na ilość a nie jakość. Upchać jak najwięcej mieszkań na piętrach, na dole wynająć lokale jakimś biznesom, żeby jeszcze oprócz mieszkań to ciągnąć hajs za lokale parterowe. Ściany na klatce po raptem czterech latach od ukończenia budowy popękane. Stanowczo odradzam.
 • Kubciu Gość
  Świeżutkie info

  Budowa ruszy jesienią bieżącego roku! Mi się podoba, choć mogliby bryłę podzielić na 2 części, niższą i wyższą, ale nie ma tragedii :)
 • mieszkaniec ośiedla Gość
  Ta sama spółka co budowała bloki na osiedlu Olimpijczyków , również w 1914 roku wybudowała bloki na osiedlu Pilotów przy ul. gołębiej 70 w Bydgoszczy, nie wierzymy , żeby ta sama spółka zostawiła same gołe mury , ponieważ od siedmiu lat są co roku robione kapitalne remonty , kosztem tych mieszkańców , chyba mamy nie udolnych zarządzających tymi blokami , im to jest na rękę , każdy kto czyta ten artykuł to się domyśla, nie mamy wpływu bo 50% wynajmuje mieszkania i na zebrania nie przychodzi a wspólnocie to jest na rękę, strach pomyśleć ile będzie za cztery lata wynosił czynsz .
 • rocky Gość
  Naprawdę świetny projekt. Gratulacje dla Bydgoszczy
 • Gość Gość
  Proszę o opinię na temat mieszkania na Czackiego

zobacz więcej...