Inwestycje w Bydgoszczy

Forum

 • zedo Użytkownik
  Dzięki za aktualizacje. Wszystko idzie jak po gruzie - oby nasz cierpliwość była wynagrodzona!!!!
 • Kuba Gość
  W Młynach nie bedzie hotelu. W środku znajdzie się miejsce dla ekspozycji nazwanych „Ogrody Wody”, „Muzeum Mózgu” i „Bydgoskie Dziedzictwo Kultury Przemysłowej”. Całością ma się opiekować nowa instytucja powołana przez Radę Miasta – Park Kultury.

 • AZ Gość
  7500 zł
 • wnuk pacjentki Gość
  Szanowni Państwo.
  Proszę unikajcie tego szpitala, w którym nie dba się o pacjenta. Tam umarła moja BABUNIA. Była wspaniałą serdeczną osobą. Ordynator Miklas i szefowa pielęgniarek, która RZĄDZIŁA NAWET ORDYNATOREM, ZARAZILI moją babunię UROSEPSĄ! Gdy babcia wyła z bólu, to oni NIC NIE ROBILI, i nie zrobiliby nadal, gdybym nie zwrócił im uwagi, że nic nie robią a babunia cierpi!
  Ordynator Miklas powiedział, że jest ZDROWA, a babunia po kilku miesiącach ZMARŁA!
  Bardzo proszę, UNIKAJCIE X SZPITALA WOJSKOWEGO W BYDGOSZCZY!
  TAM POMOGĄ SZYBCIEJ UMRZEĆ!
 • Qq Gość
  Zabawnie się czyta pierwsze trzy opinie, które są tak sztucznie słodkie, że od razu wiadomo skąd się wzięły. Ja napiszę od siebie - jak na modernizację bomba i bardzo cieszy zmiana wizerunku budynku z zachowaniem modernistycznego pawilonu wyszła dobrze, chociaż szkoda też, że nie przypudrowano tarasu od strony Królowej Jadwigi, że nie dano współczesnych barierek podobnych do tych, które są na nadbudowie i tak dalej. Duży plus z jednym dosłownie mankamentem.
 • Kurator Gość
  Uwaga na "Strobud Prefabrykacja"!!!! Ten bydgoski deweloper oszukuje!!! Co innego w opisie inwestycji, a co innego w rzeczywistości. Totalna fuszerka!!!!
 • wierchypołudnie Gość
  Tys piknie, byle by miały ponad 55 m i ładniejsą elewację. Niech się tys Bydgosc rozwijo hej!

zobacz więcej...