Pod koniec roku otwarcie Pasażu Kępińskiego. Lista najemców niemal skompletowana


2023.01.30
Autor: Bartosz Motorek
Trwa już budowa nowe parku handlowego w województwie Wielkopolskim pod nazwą Pasaż Kępiński. Inwestycja na granicy z gminą Baranów jest już niemal w pełni wynajęta. Otwarcie zaplanowano na listopad br. Inwestorem jest firma Refield.

Park handlowy Pasaż Kępiński będzie największym dotychczas obiektem tego typu z portfela firmy Refield. Inwestycja, której budowa właśnie się rozpoczęła jest skomercjalizowana w 90 proc.

Znamy już niemal pełną listę najemców powstającego Pasażu Kępińskiego w rejonie Kępna. W listopadzie bieżącego roku będzie można zrobić zakupy m.in. w pierwszym w mieście i okolicy supermarkecie Lidl, a także w Martes Sport, Rossmannie, Pepco, Dealz, Neonet, CCC, Big Star, KiK oraz marek z grupy LPP, w tym Sinsay, Cropp i House. Będzie to największy park handlowy w rejonie Kępna i okolic.

Budowa już się rozpoczęła, a jej generalnym wykonawcą została firma PHU GRA-MAR Joanna Woźniak, która dla Refield wybudowała podobny projekt w Golubiu-Dobrzyniu. Wykonawca przystąpił już do pierwszych prac i kontynuuje roboty fundamentowe. Pod koniec pierwszego kwartału br., ma być gotowy dach budynku, a otwarcie nastąpić ma w listopadzie.

Pasaż Kępiński oferuje około 10 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej do wynajęcia oraz 375 stanowisk parkingowych dla aut. Pojawią się także stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Inwestycja powstaje na granicy z gminą Baranów, przy nowo powstającej obwodnicy miasta w ramach drogi S11 łączącej Poznań z Katowicami. Park handlowy zostanie poddany certyfikacji BREEAM.

Refield to firma budująca parki handlowe w Polsce. Specjalizuje się w projektowaniu, budowie i zarządzaniu centrów handlowych, oferując swoim klientom wygodne i nowoczesne miejsca do zakupów i rozrywki. Zespół firmy składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają wysoką jakość i niezawodność realizowanych projektów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, Refield jest jednym z cenionych graczy na rynku budowy parków handlowych w Polsce. W fazie projektowania znajdują się obecnie obiekty handlowe w Grodzisku Wlkp., Sanoku, Leżajsku, Ciechanowie. Wśród klientów firmy są aktywne fundusze nieruchomościowe, takie jak LCP Properties czy Falcon Investment Management. Założycielem Refieldu jest Fabian Eryk Barbarowicz – współtwórca TUF RE.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.