Sanok i Leżajsk z parkami handlowymi firmy Refield


2022.09.15
Autor: Bartosz Motorek
Pasaż Sanocki i Leżajski to najnowsze inwestycje handlowe firmy deweloperskiej Refield, które swoją premierę będą miały w 2024 roku. Nowe parki handlowe zaoferują łącznie niecałe 20 000 mkw. powierzchni GLA.

Pierwszy z nowych parków handlowych firmy Refield powstanie w Sanoku przy ulicy Łany, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 28. Pasaż zaoferuje prawie 12 000 metrów kwadratowych powierzchni GLA, na której znajdzie się łącznie 20 sklepów znanych marek modowych i obuwniczych, a także popularne sklepy dyskontowe oraz restauracja drive-thru pod znanym szyldem. Całość uzupełni zewnętrzny parking samochodowy na prawie 500 aut.

Z kolei inwestycja w Leżajsku zakłada budowę parterowego parku handlowego, zlokalizowanego na działce u zbiegu ulicy Władysława Jagiełły i drogi krajowej nr 77 – obwodnicy miasta. Pasaż zaoferuje prawie 7 000 mkw. GLA i 12 sklepów, co sprawia, że będzie to największy tego typu obiekt w mieście. Tutaj także pojawi się oprócz sklepów i punktów usługowych, także restauracja typu drive -thru. Klienci będą mieli do dyspozycji parking samochodowy na blisko 300 stanowisk.

Na terenie obu nieruchomości staną stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Obiekty przejdą także certyfikację ekologiczną w systemie BREEAM na poziomie Very Good. Parki handlowe w Sanoku i Leżajsku otwarte zostaną w drugiej połowie 2024 roku.

Naszym priorytetem jest budowa parków handlowych w miejscach z dużym potencjałem i najlepszą możliwą dostępnością, dlatego projekty, które realizujemy, mieszczą się w tuż przy ważnych arteriach miejskich. Charakteryzują się również wygodnym parkingiem i atrakcyjnym operatorem spożywczym. Takie podejście procentuje zaufaniem najemców, bo choć proces komercjalizacji dopiero się rozpoczął, już widzimy ogromne zainteresowanie wśród sieci handlowych. Jesteśmy przekonani, że oba Pasaże wyrosną na handlowych liderów w swoim mieście, a także regionie
powiedział: Fabian Eryk Barbarowicz, prezes zarządu Refield

Refield to aktywna firma w sektorze parków handlowych realizowanych w modelu wybuduj-wynajmij-sprzedaj. Pierwsze obiekty spółki wybudowane zostały w Chełmnie, Lidzbarku Warmińskim i Golubiu-Dobrzyniu i wszystkie zostały w pełni skomercjalizowane i sprzedane.

Wśród klientów firmy są aktywne fundusze nieruchomościowe, takie jak LCP Properties czy Falcon Investment Management. Założycielem Refieldu jest Fabian Eryk Barbarowicz – współtwórca TUF RE.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.