Inwestycje podkarpackie

Forum

 • Jan i Teresa Gość
  Najwyższy czas wyburzyc ruinę i nie iwedyowac pieniędzy na rzeczy ,które nie maja juz wartości , ponieważ nasze
  spoleczenstwo jest zabiedne aby ponosić w nieskończoność koszty corocznych remonow, Najwzdzy czas aby skończyć z propozycji partii chcących żerować na spolecznstwie będącym na dorobku.
  Uważam za bardzo racjonalne wybudowanie w tym miejscu cos ladego i praktycznego .Przestac kierować się sentymentami do jakiś starych wojskowych których w tym domu nigdy nie bylo i wmawiać spoleczenstwu bzdury o których młodzi ludzie nie chcą słyszeć.Zdecydowanie należy wyburzyc!!!!i tylko wyburzyc.
 • WTF Gość
  oryginał jest lepszy i ma elewacje wykonaną z Trespy.
  https://cdn.trespa.com/sites/trespa.com/files/U2065 Think Trespa Magazine 5_2017.pdf
 • Xx Gość
  Jako mieszkaniec osiedla przy ulicy Balistycznej pragnę poinformować wszystkich iż Hegra Developer po przeszło 2 latach w dalszym ciągu nie ukończył zagospodarowania terenow zielonych przy blokach 12 i 12a. Pomimo ciągłych zapewnień i nic nie wartych obietnic rychłego ukończenia inwestycji wciąż podwórko dookoła bloków przypomina plac budowy. Ostrzegam przyszłych klientów aby zwrócili uwagę na wyżej opisany przykład niekompetencji i arogancji developera.
 • Wonsan Gość
  Co słychać na budowie?
 • west Gość
  Super niech się Rzeszów rozwija, szkoda że w innych miastach blokuje się wieżowce a to duża oszczędność miejsca i prestiż
 • user1KG Użytkownik
  zobacz sobie na kompleks Portova w Gdyni może i ma 55 metrów ale za to wygląda rewelacyjnie. Ten kompleks za to kojarzy mi się z typowo Rosyjską architekturą niczym za komuny
 • do user1KG Gość
  nie rozśmieszaj ludzi. Masz na mysli szkieletora, który jest w budowie od 50 lat?
  Ani Kraków, ani Łódz czy Lublin nie ma tak wysokich budynków w budowie jak Rzeszów

zobacz więcej...