Inwestycje podkarpackie

Forum

 • Ewa2 Gość
  Mieszkam w bloku obok. Potwierdzam, że dzielnica spokojna i przyjemna, blisko ścisłego centrum (do Rynku 15 min pieszo). Sklepy blisko, chyba, że dla kogoś 3 min pieszo to już kawał drogi nie do pokonania? Hasła o banderowcach nie na miejscu, bo wielu naszym rodakom, Polakom to już się pracować nie chce i Ukraińcy to nam teraz tyłki ratują.
 • yolo Gość
  Trochę nieaktualne dane. Akurat teraz realizowana jest nowa inwestycja na tych terenach (mini dworzec PKS + sklepy czyli pewnie jakaś następna minigaleria).
 • OMG Gość
  A te rzeszowskie luksusowe "drapacze chmur",ocieplone styropianem i pokryte akrylowym tynkiem.W Dubaju tubylcom chustki z głów spadają na widok wizualizacji w internecie,a Chińczycy z Szanghaju aż pożółkli od zalewającej ich żółci jak zobaczyli okrągłą kładkę z kamery w internecie.Tylko Watykan wstydliwie milczy na temat warg sromowych większych w samym centrum Rzeszowa.W końcu to "Stolica innowacji"!
 • Olo Gość
  Ma być Helios, Multikino nie wchodzi do miast poniżej 50 000 mieszkańców.
 • Hehe Gość
  Czyżby kolejny "apartamentowiec" pokryty tynkiem? :)
  I myk następna inwestycja, która zostanie sprzedana o koncepcyjne wizualizacje, a nowobogackie polaki i tak "kupio, bo się nie znajo". Tylko po 10 latach od zacieków "ikona" miasta będzie przypominać najwyżej obdrapany pomnik czynu.. nie apartamentowiec! Zobaczę miedzianą okładzinę elewacyjną czy blache tytan-cynk połączoną z kamieniem i prawdziwym drewnem to będzie można mówić o apartamentowcu.
 • FaGeT Gość
  Firmę Apkan będzie stać jedynie na postawienie fundamentów i budowa stanie w miejscu. Budynek dla Rzeszowa o takich gabarytach będzie generował zbędne koszta tzn. będzie zbyt drogi w utrzymaniu.

zobacz więcej...