Inwestycje podkarpackie

Forum

 • Łódź Gość
  Jeżeli dostali pozwolenie na budowę tak wysokiego budynku, to już połowa sukcesu. Problem w tym, czy znajdą źródło finansowe na tę inwestycję?
  Ewentualnie mogą zaryzykować budując pierwszy etap, a następnie puścić mieszkania w obrót do sprzedaży. I z uzyskanego zysku inwestować w dalsze etapy. Ale w takim wypadku, to inwestycja o bardzo ale to bardzo dużym ryzyku.
  Budowa 160m drapacza chmur w Rzeszowie traktuję jako "patriotyczną" dumę region (to normalne, i fajne) Taka inwestycja ma pełnić funkcję przyciągania inwestorów do Rzeszowa. Coś na zasadzie Sky Tower we Wrocławiu.

  Osobiście nie uważam, żeby ten projekt był brzydki, życzę Rzeszowowi tej inwestycji. Obok Capital Towers będzie to świetnie wyglądało. Nawet Jeżeli zbudują wieżowiec 70-90m (a tak za pewne będzie) to i tak GOOD.
 • turysta123 Gość
  Super niech budują a Rzeszów niech się rozwija i rośnie w górę a wzrośnie prestiż miasta i regionu
 • MIeszkaniec Gość
  Potwierdzam komentarz Gościa z 25.07.2019 r.
  Deweloper nie dotrzymuje terminów - odbiory zaczynają się 10 miesięcy później - kpina.

  Nie polecam
 • Wbc-rz Gość
  Rozpoczęcia budowy jakieś 50 lat wcześniej; to to piszecie to tylko przebudowa
 • yuin Gość
  Najaktualniejsze zdjęcia -

  http://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=17&t=757&start=220
 • Zyga Gość
  I jeszcze sztuczne lodowisko, stok narciarski wzorem Dubaju, zoo i aquapark!
 • Stary Przemyślak Gość
  Odnośnie terenu panie Romanie to na starych mapach Przemyśla z XIX wieku widać jeszcze strumyki płynące ze Zniesienia. na Wandołku i obok. Te strumyki płyną dalej tylko pod ziemią . Gdyby tam się dało coś prosto wybudować to wybudowali by Austriacy a tam tylko baraki drewniane były. Potem jak budowali składnicę to też ten teren zabudowano tylko garażami. Wojsko bloki zbudowało dalej a nowe woleli na Lwowskiej budować niż się w to bagnisko pchać. Miasto też tego terenu nie chciało. Tam nie ma możliwości usunąć wody bo to są podziemne, duże cieki i trzeba zwyczajnie dobrze fundamenty izolować . Jeśli deweloper nie zrobi tego dokładnie to będzie wilgoć.

zobacz więcej...