Inwestycje w Rzeszowie

Forum

 • janusz Gość
  zapomniałaś wspomnieć o nowym blokowisku przy kwiatkowskiego, które już całkowicie zablokuje wyjazd z budziwoja. Z drugiej strony z tej senatorskiej czy jana pawła będzie można pojechać rowerem przez kładkę na boguchwałę a potem wsiąść w swój zaparkowany po drugiej stronie rzeki samochód i wtedy pojechać na Rzeszów. Tylko jak znam życie to postaną tam drogie płatne parkingi - bo to w końcu Rzeszów - wielkie miasto...
 • AS Gość
  Dowiadywałem się bo chcę tam kupić mieszkanie....
 • Kuba Gość
  tak, ale do budynków które mają więcej niż 200m wysokości
 • do autora Gość
  To lepiej, żeby kolejne budynki nie miały eliptycznych brył i trójkątnych balkonów. Np. Mieszkanie 4 pokojowe 70m2 niby fajne dla rodziny, ale za wiele szaf w tych pokoikach nie ustawisz, ze względu na własnie eliptyczny obrys ścian zewnętrznych. Właściwie to masz jedyną opcję aranżacji zaproponowaną przez projektantów. Chyba, że zrobisz sobie niestandardowe meble na zamówienie. Plusem jest gigantyczny salon-kuchnia.

  PS. Wiesz wg. rozumowania pewnego pieska z forum "ikoną" budynek byłby dopiero wtedy gdyby zrównał się wysokością z kominem na Załężu, więc nie przesadzajmy ;) W mojej ocenie, aby spełnić podstawowy warunek "na ikonę", budynek powinien posiadać ponadczasowy design i być wykonany w całości z dobrej jakości materiałów wykończeniowych na zewnątrz i wewnątrz, a tutaj zobaczymy nic innego jak tynk? :) W dodatku to podium kompletnie oderwane od wyglądu wieży.. ja rozumiem warunki gruntowe i oszczędność nie pozwoliły na budowę garażu podziemnego, ale w miejscu betonowego przyziemia powinny być "otwarte na ludzi" lokale użytkowe, siłownia dla mieszkańców albo basenik czy sauna. A jak się nie dało tak luksusowo to choćby biblioteczka z stołem do bilarda zaraz przy holu. Dostępne dla wszystkich natomiast kawiarenka, czy osiedlowy sklepik z piwem, warzywem i owocami - żeby obiekt mimo sprzedaży mieszkań dalej na siebie zarabiał itd. Kino letnie na zielonym dachu nie zrekompensuję tego czego nie ma w tej inwestycji, a co mogło być.
 • Kamil Gość
  Bardzo podobny do pewnego siedziby Exbudu w Kielcach.
 • janusz Gość
  Hhahahha, Cicha i spokojna okolica z której nie da się wyjechać ani dojechać.... zapraszam od jesieni do wiosny powdychać smród z palonych butelek. Budziwuj to najbardziej zakorkowany i zasmrodzony zakątek rzeszowa.

zobacz więcej...