Inwestycje w Rzeszowie

Forum

 • Klient Gość
  Prawie rok przenoszą termin oddania kluczy o kolejne dwa tygodnie...
  Zastanówcie się jak będziecie rozważać kupno mieszkania u tego dewelopera.
 • klient Gość
  masakra... mam nadzieje że to ostatnia inwestycja tego dewelopera.
 • Znafca Gość
  Inwestor ma pozwolenie bodajże od 2015 roku.
  Kończą kilka dużych inwestycji mieszkaniowych (około pięć wysokich punktowców i dwa mniejsze osiedla po kilka budynków), więc moim zdaniem zaplecze finansowe posiadają. "Konkurencja" wystartowała pierwsza z Capital Towers i na 202 mieszkania w wieży sprzedało się już 141 mieszkań, a są z budową na 18 piętrze, na 25 pięter. Zostały w większości same duże metraże, a praktycznie wszystkie kawalerki i dwupokojowe wyprzedane nawet na wyższych piętrach. 30% nie sprzedanych mieszkań w wieżowcu, gdy nie ma jeszcze wiechy to jak dla mnie sukces. Zakładając, że sprzedaż i budowa tego budynku będzie przebiegać identycznie do Capital Towers można przyjąć pewne szacunki liczbowe. Pamiętajmy, że ma 36 pięter, wyższy o 11 pięter, czyli około 55 mieszkań więcej. Zakładając, że M2 i kawalerki sprzedają się nawet na wyższych piętrach można przyjąć, że z tych dodatkowych 55 mieszkań sprzeda się około 20. Sumując wyjdzie nam, że będzie jakoś 62% sprzedanych na etapie 18 piętra, czyli w połowie wysokości 36 piętrowej wieży. Nie zapominajmy, że to inwestycja w centrum miasta, więc prędzej czy później sprzedadzą się pozostałe mieszkania, zwłaszcza, że podobnych inwestycji już tak blisko centrum w kolejnych 10 latach na pewno nie będzie. Inwestor może nie popełniać "błędów" konkurencji i na niższych pietrach zrobić więcej mniejszych metrażówek, wtedy osiągnie lepszą sprzedaż na etapie startu budowy. Sprzedaż dużych apartamentów na najwyższych piętrach może trwać dłużej, ale będzie się zwracać z zyskiem. Bankowo już ma dogadanych kilku 'grubszych' klientów na kupno najlepszych mieszkań w inwestycji, a są jeszcze zmiany lokatorskie na wczesnym etapie budowy..

  Podsumowując budowa wieżowca w centrum na pewno zwróci się do momentu zakończenia budowy. Dalszy zysk jaki na tym zrobi deweloper już zależy od rozkładu mieszkań i przystępności cen.
 • turysta123 Gość
  Super niech budują a Rzeszów niech się rozwija i rośnie w górę a wzrośnie prestiż miasta i regionu
 • Wbc-rz Gość
  Rozpoczęcia budowy jakieś 50 lat wcześniej; to to piszecie to tylko przebudowa
 • yuin Gość
  Najaktualniejsze zdjęcia -

  http://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=17&t=757&start=220
 • pawelllo Użytkownik
  Sytuacja wygląda podobnie w Apartamentach Makuszyńskiego, mam tam kupione mieszkanie, wybudowane najtańszym kosztem, niedbale z wieloma usterkami. Sąsiedzi z Szeregówek Makuszyńskiego (też Hegra) potwierdzają niesolidność dewelopera. Bardzo żałujemy że wybraliśmy mieszkanie od nich. Jest wiele lepszych i solidnych deweloperów w Rzeszowie.

zobacz więcej...