Inwestycje w Rzeszowie

Forum

 • OMG Gość
  A te rzeszowskie luksusowe "drapacze chmur",ocieplone styropianem i pokryte akrylowym tynkiem.W Dubaju tubylcom chustki z głów spadają na widok wizualizacji w internecie,a Chińczycy z Szanghaju aż pożółkli od zalewającej ich żółci jak zobaczyli okrągłą kładkę z kamery w internecie.Tylko Watykan wstydliwie milczy na temat warg sromowych większych w samym centrum Rzeszowa.W końcu to "Stolica innowacji"!
 • Hehe Gość
  Czyżby kolejny "apartamentowiec" pokryty tynkiem? :)
  I myk następna inwestycja, która zostanie sprzedana o koncepcyjne wizualizacje, a nowobogackie polaki i tak "kupio, bo się nie znajo". Tylko po 10 latach od zacieków "ikona" miasta będzie przypominać najwyżej obdrapany pomnik czynu.. nie apartamentowiec! Zobaczę miedzianą okładzinę elewacyjną czy blache tytan-cynk połączoną z kamieniem i prawdziwym drewnem to będzie można mówić o apartamentowcu.
 • FaGeT Gość
  Firmę Apkan będzie stać jedynie na postawienie fundamentów i budowa stanie w miejscu. Budynek dla Rzeszowa o takich gabarytach będzie generował zbędne koszta tzn. będzie zbyt drogi w utrzymaniu.
 • ARAS Gość
  100% racji
 • Żył Gość
  Nieźle
 • bogo Gość
  trwa jeszcze palowanie
 • Jan i Teresa Gość
  Najwyższy czas wyburzyc ruinę i nie iwedyowac pieniędzy na rzeczy ,które nie maja juz wartości , ponieważ nasze
  spoleczenstwo jest zabiedne aby ponosić w nieskończoność koszty corocznych remonow, Najwzdzy czas aby skończyć z propozycji partii chcących żerować na spolecznstwie będącym na dorobku.
  Uważam za bardzo racjonalne wybudowanie w tym miejscu cos ladego i praktycznego .Przestac kierować się sentymentami do jakiś starych wojskowych których w tym domu nigdy nie bylo i wmawiać spoleczenstwu bzdury o których młodzi ludzie nie chcą słyszeć.Zdecydowanie należy wyburzyc!!!!i tylko wyburzyc.

zobacz więcej...