Miniaturka Panorama Kwiatkowskiego

Panorama Kwiatkowskiego
Rzeszów

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Kwiatkowskiego
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
wysokościowa
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy , sportowy i rekreacyjny
Status
zatwierdzony
Rozpoczęcie budowy
2021
Inwestor/deweloper
N.G. Dewelopment

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
15
Lokale mieszkalne
112

Opis

Zespół budynków mieszkalnych przy Kwiatkowskiego to czternastopiętrowe budynki mieszkalne, które zostaną zrealizowane w Rzeszowie. Budynek jest projektem deweloperskim spółki N.G. Dewelopment. W odległości 286 metrów znajduje się Osiedle Strażacka IV, 349 metrów dalej znajduje się Budynek mieszkalny Kwiatkowskiego, a 406 metrów dalej znajduje się Osiedle Strażacka.

Informacje dodatkowe

 • osiedle składa się z pięciu budynków wielorodzinnych o wysokości od 10 do 15 kondygnacji nadziemnych z mieszkaniami o metrażach od 32 do 90 metrów kwadratowych z opcją zamówienia apartamentu według własnego projektu, do 300 mkw.
 • inwestycja oferuje takie udogodnienia jak: plaża, molo, strefy wellness i foodtruckowa, taras widokowy, wybieg dla psów, place zabaw, mini port dla łódek i kajaków, a także część usługowo-restauracyjna
 • między zabudową a brzegiem jeziora znajduje się 290-metrowa promenada
Ostatnio zmodyfikowano 2021-04-27 11:14:18

Wiadomości o Panorama Kwiatkowskiego

Powiązane firmy

Forum opinii Panorama Kwiatkowskiego


 • Architektortura
  Użytkownik
  2021-08-22 09:45:28
  Poziom planowania przestrzennego w Rzeszowie jest taki jak na Ukrainie. Zobaczycie Rzeszowianie, obudzicie sie za kilka lat w syfie urbanistycznym, którego nie będzie dało się naprawić

 • naprawdę ???
  Gość
  2021-08-23 10:07:47
  Chyba nie widziałeś wizualizacji całości? Nowoczesna architektura, kompleks 5 budynków rosnących kaskadowo w tym najwyższy 55 metrów do tego prywatna plaża, molo i deptak w około jeziora, wybieg dla psów. I nie wytną starych drzew! Zadbali o wszystko. I ty to nazywasz "syfem"?

 • dj@beł
  Gość
  2021-10-04 09:51:02
  Niestety, ale Architektortura ma rację.
  Rzeszów to już teraz chaos urbanistyczny, aż ciężko sobie wyobrazić, co będzie za kilka lat.
  Zamiast w pierwszej kolejności zaplanować dobry układ arterii, dostosowany do stale rozrastającego się miasta, wydaje się pozwolenia na budowę blokowisk jak popadnie, na każdej niezabudowanej jeszcze działce, nie myśląc o konsekwencjach.
  Tymczasem miasto już grzęźnie w korkach, a już szczególnie z tej strony miasta. Dokładanie kolejnych dużych inwestycji mieszkaniowych tylko pogorszy ten stan.
  W tym miejscu priorytetem powinna przebudowa Kwiatkowskiego i obwodnica południowa, później można myśleć o mieszkaniówce.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.