Wkrótce budowa osiedla w Rzeszowie z plażą, molo oraz mini portem


2021.04.27
Autor: Urbanity.pl
Niebawem ruszy budowa nowej inwestycji firmy NG Development tuż nad kąpieliskiem Żwirownia w Rzeszowie. Ma to być jeden z najgłośniejszych projektów mieszkaniowych w mieście ostatnich lat.

Panorama Kwiatkowskiego ma być pierwszym osiedlem w Rzeszowie z plażą, molo, a także strefa relaksu. Inwestycja nad kąpieliskiem Żwirownia, pomimo, że sprzedaż ruszyła zaledwie kilka dni temu cieszy się już dużą popularnością.

Inwestycja składała się będzie docelowo z pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych o zróżnicowanej wysokości od 10 do 15 kondygnacji nadziemnych. Deweloper oferuje mieszkania o metrażach od 32 do 90 metrów kwadratowych z opcją zamówienia apartamentu według własnego projektu, do 300 mkw.

Panorama Kwiatkowskiego to bogata oferta udogodnień dla przyszłych mieszkańców, w tym m.in. plaża, molo, strefy wellness i foodtruckowa, taras widokowy, wybieg dla psów, place zabaw, mini port dla łódek i kajaków, a także część usługowo-restauracyjna. Całość uzupełni 290-metrowa promenada między zabudową a brzegiem jeziora.

Deweloper zapowiedział także, że w ramach inwestycji nasadzonych zostanie ponad 200 różnych gatunków kwiatów, krzewów i drzew w postaci łąk kwietnych.

W pierwszej kolejności rozpocznie się budowa najwyższego, 14-piętrowego budynku B.

Komentarze


 • Lak
  Gość
  2021-04-27 17:37:49
  Pierwsze to trzeba poszerzyć ulice bo w tej chwili jest ciężko dojechać do Nowego Miasta, a później można myśleć o budowie takiej lnwestycji

 • Ms
  Gość
  2021-04-27 19:42:06
  Przecież deweloper ma to gdzieś. ProbLem to będą mieli mieszkańcy. Jak zwykle budowa bez ładu i składu.

 • Paprok
  Gość
  2021-04-27 20:03:24
  I znowu ten sam motyw z ulicami tragedia w tym rzeszowie

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.