Rossmann otworzy sklep w Galerii Dekada w Nysie


2017.03.20
Autor: Urbanity.pl
Do grona najemców planowanej w Nysie galerii handlowej Dekada, dołączyła wiodąca na polskim rynku marka w segmencie drogeryjnym - Rossmann. Otwarcie obiektu zaplanowano na ostatni kwartał 2018 roku.

Drogeria Rossmann wynajęła lokal o powierzchni 480 metrów kwadratowych. Marka oferuje m.in. kosmetyki i dermokosmetyki do makijażu oraz ciała, perfumy i wody toaletowe, produkty dla dzieci, artykuły dla zwierząt i domu oraz chemię gospodarczą.

Wcześniej swoje umowy podpisały takie marki jak: CCC, YES oraz lodziarnio-kawiarnia Grycan.

Galeria Dekada w Nysie to 2-poziomowy obiekt o powierzchni ponad 20 000 mkw., na której funkcjonowało będzie ponad 90 lokali handlowo-usługowych oraz restauracje i kawiarnie. W budynku znajdzie się także strefa rozrywki z czteroekranowym multipleksem kinowym.

Dla zmotoryzowanych przygotowano podziemny parking samochodowy na ponad 440 stanowisk. Galeria powstanie pomiędzy rynkiem a dworcami PKS i PKP, tuż przy głównej arterii miasta.

Koncepcję architektoniczną galerii przygotowała Pracownia Air Projekt z Warszawy. Dekada w Nysie zostanie otwarta pod koniec 2018 roku. Inwestorem i deweloperem jest Dekada SA.

Inne wiadomości o Galeria Dekada, Dekada Realty, Air Projekt Robert Głowacki

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.