Otwarta Dekada Nysa z ofertą 50 sklepów

2020.12.02

W centrum Nysy otwarta została nowoczesna galeria handlowa Dekada, która w swojej ofercie ma kilkadziesiąt sklepów.

Galeria Dekada Nysa już gotowa. Otwarcie 2-kondygnacyjnego obiektu w centrum Nysy, na działce przy zbiegu ulic Kolejowej i Wolności, nastąpiło po ponad 2-letnich pracach budowlanych i wykończeniowych.

W najnowszym obiekcie handlowym o powierzchni najmu na poziomie blisko 20 000 metrów kwadratowych otwartych znajduje się około 50 sklepów, w tym takie marki jak: Carrefour, Home&You, Douglas, Rossmann, RTV Euro AGD, Sizeer, Vistula/Wólczanka, Vision Express, 50 Style, Dealz, Cropp, House, Sinsay, Pepco, KiK, Martes Sport, 4F, Smyk, Diverse, Quiosque, Empik, Apart, Yes, W. Kruk, Ryłko, Grycan. Dekada Nysa to także przestrzeń co-workingowa i niezależne stanowiska biurowe.

Dla zmotoryzowanych klientów galerii przygotowano parking podziemny na 400 stanowisk. Dekada to największa i najnowocześniejsza inwestycja handlowa w mieście. Galeria stworzy około 600 nowych miejsc pracy.

Inwestorem jest spółka Dekada, natomiast projekt architektoniczny przygotowała pracownia JSK Architekci z Warszawy. Komercjalizacją Dekady zajmuje się firma BOIG.

Galeria, która położona jest w sąsiedztwie dworca kolejowego i autobusowego, na działce na której mieściła się dawna zajezdnia MZK, pokryta jest kolorami, które nawiązują do ogrodzenia zabytkowej, XIX-wiecznej Gazowni Miejskiej.

Przypomnijmy, że pierwotnie otwarcie Dekady w Nysie nastąpić miało w listopadzie.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.