Inwestycje opolskie

Forum

 • alina Gość
  piękna inicjatywa, jestem ze Śląska tez chciałabym aby u nas powstały takie obiekty. Kto może otrzymać takie mieszkanie
 • Olek Gość
  Nysa nie zmienia się przepięknie, tylko zmienia się paskudnie. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości. To widać, słychać i czuć! Na początek spróbuj znaleźć jakiekolwiek forum nyskie, na którym mieszkańcy miasta mogliby swobodnie wyrażać swoje na jego temat opinie. Nie ma takiego! Są za to jakieś erzatze. Było kiedyś forum Nysa z prawdziwego zdarzenia, ale tzw. samorządowcy zapragnęli się na nie wbić (dla kilku s-synów było to początkiem ich "kariery"), a że zostali stamtąd pogonieni przez użytkowników jak sfora kundli, to forum znikło. Czegokolwiek ta banda pomyleńców się dotknie, to spaprze! Widać to w mieście nie od dzisiaj. Tfu!
 • Ja Gość
  Nie mam zastrzeżeń co do jakości materiałów użytych do konstrukcji i elementów wykończenia. Inwestycja obiecująca, ale jako przyszli mieszkańcy obsługiwani przez Panią Annę, spotkaliśmy się z arogancją i brakiem ogłady w kontakcie z klientem.
 • Oliwa Gość
  Czy to prawda że jest bardzo dużo fuszerek ? Jest ktoś z mieszkańców ? Nadal dookoła takie bagno ?
 • Opolanin Gość
  Łatwo wydawać pieniądze.mieszkańców na swoje pomniki. Park i mostek na Bolko, fontanny na pl. Św. Sebastiana, Złote lwy przed ratuszem... A teraz stadion. Rada Miasta a szczególnie Pan Prezydent na poważnie zaspokajają potrzeby ludu... "... Chleba i igrzysk....". Nie te czasy Panie i Panowie radni, Panie Prezydencie. Wasze nie przemyślane inwestycje doprowadziły do paraliżu miasta. Czy myślicie, że stadion jest największą potrzebą Opola? Że ten kolejny pomnik sprawi, że życie mieszkańców tego miasta nie będzie przemijać w wiecznych korkach i spalinach, jak przez lata Waszych rządów ?
  Dosyć... do zobaczenia przy urnach wyborczych !!
 • LG Gość
  Jestem pierwszy raz podoba mi się ta Galeria
 • Ania Gość
  A jak widzę mieszkania na przylesiu II rozeszły się na pniu.

zobacz więcej...