Inwestycje w Opolu

Forum

 • alina Gość
  piękna inicjatywa, jestem ze Śląska tez chciałabym aby u nas powstały takie obiekty. Kto może otrzymać takie mieszkanie
 • Ja Gość
  Nie mam zastrzeżeń co do jakości materiałów użytych do konstrukcji i elementów wykończenia. Inwestycja obiecująca, ale jako przyszli mieszkańcy obsługiwani przez Panią Annę, spotkaliśmy się z arogancją i brakiem ogłady w kontakcie z klientem.
 • Oliwa Gość
  Czy to prawda że jest bardzo dużo fuszerek ? Jest ktoś z mieszkańców ? Nadal dookoła takie bagno ?
 • Opolanin Gość
  Łatwo wydawać pieniądze.mieszkańców na swoje pomniki. Park i mostek na Bolko, fontanny na pl. Św. Sebastiana, Złote lwy przed ratuszem... A teraz stadion. Rada Miasta a szczególnie Pan Prezydent na poważnie zaspokajają potrzeby ludu... "... Chleba i igrzysk....". Nie te czasy Panie i Panowie radni, Panie Prezydencie. Wasze nie przemyślane inwestycje doprowadziły do paraliżu miasta. Czy myślicie, że stadion jest największą potrzebą Opola? Że ten kolejny pomnik sprawi, że życie mieszkańców tego miasta nie będzie przemijać w wiecznych korkach i spalinach, jak przez lata Waszych rządów ?
  Dosyć... do zobaczenia przy urnach wyborczych !!
 • Ania Gość
  A jak widzę mieszkania na przylesiu II rozeszły się na pniu.
 • Anonymous Gość
  Dworzec z zewnątrz ładny ale czasami dołuje mnie fakt ile razy musiała interweniować straż kolei z policją. Alkoholicy i ćpuny są dosyć regularnie spotykani na ławkach przy peronach.
  P.S od stycznia w budowie jest centrum przesiadkowe na przeciwko dworca na miejscu byłego, zaniedbanego dworca PKS . Dobrze by było stworzyć artykuł o tym miejscu, gdyż ogromnie wpływa i wpłynie w przyszłości na komunikację w mieście.
 • Pipi Gość
  Uwaga na akty notarialne !
  Co z karami umownymi dla developera ?

zobacz więcej...