Namysłów będzie miał nowoczesny park handlowy


2023.05.25
Autor: Piotr Maślak
W sąsiedztwie planowanej obwodnicy Namysłowa powstanie nowy park handlowy z bogatą ofertą najemców. Prace budowlane ruszą w przyszłym roku.

Smart Park w Namysłowie będzie nowoczesnym, parterowym parkiem handlowym, który zaoferuje łącznie około 10 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej do wynajęcia. Zmotoryzowani klienci będą mieli do dyspozycji zewnętrzne, naziemne miejsca parkingowe. Inwestycja ma stać się regionalnym centrum handlowym, zlokalizowanym obok planowanej obwodnicy miasta.

Jednym z głównych elementów tego projektu będzie bardzo dobry zestaw najemców. Projekt już teraz wzbudza duże zainteresowanie wśród popularnych marek rozwijających się w atrakcyjnych obiektach jakimi są parki handlowe
powiedział: Paweł Żerański, założyciel i Prezes Zarządu SMART PARK POLAND

Pierwsze prace budowlane rozpoczną się w 2024 roku, a otwarcie Smart Park Namysłów ma nastąpić w pierwszej połowie 2025 roku.

Komercjalizacją planowanego parku handlowego w Namysłowie zajmuje się firma RG Leasing. Deweloperem projektu jest natomiast spółka Smart Park Poland, która realizuje podobne inwestycje m.in. w Sycowie, Mławie, Zgorzelcu czy Poddębicy.

Komentarze


  • Polak
    Gość
    2023-05-25 18:35:10
    To już jest chore, takie małe miasto, a parków handlowych od groma. Rynek główny już w ogóle pójdzie w zapomnienie. Durni włodarze.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.