Zgoda na kolejne mieszkania na terenie XIX-wiecznej fabryki kosmetyków Pollena


2020.11.30
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła budowa kolejnych mieszkań drugiego etapu części mieszkaniowej warszawskiego kompleksu Bohema. Inwestor posiada prawomocne pozwolenie na budowę.

Okam Capital po tym jak uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę kolejnych mieszkań II etapu części mieszkaniowej Bohemy, przystąpił do realizacji zadania. Podobnie jak w przypadku I etapu inwestycji, tak i w kolejnej części warszawskiego projektu, generalnym wykonawcą będzie firma Unibep.

Przy ulicy Szwedzkiej 30, gdzie wybudowane zostały trzy budynki mieszkalne I etapu Bohemy, wybudowane zostaną kolejne cztery budynki wielorodzinne. W sześcio- i siedmiokondygnacyjnych obiektach powstaną łącznie 264 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 110 metrów kwadratowych.

II etap, podobniej jak pierwszy cieszy się dużym zainteresowaniem. W dniu rozpoczęcia budowy ponad 70 proc. mieszkań zostało już sprzedanych w ramach przeprowadzonej przedsprzedaży. W ofercie pozostają już tylko lokale, których metraże nie przekraczają 44 mkw. Oddanie II etapu Bohemy do użytku zaplanowano na IV kwartał 2022 roku.

Nowe budynki mieszkalne jak i biurowe, które wchodzą w skład kompleksu Bohema w Warszawie otrzymają nazwy podkreślające związek tego miejsca z historią. Nazwy dla nowych budynków mieszkalnych będą uzupełnieniem oryginalnych nazw istniejących historycznych obiektów np.: Warzelnia, Kotłownia, Glicerynownia czy Pudełkarnia.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.