W Fabryce Norblina otwarte zostanie Globalne Centrum Usług Biznesowych Japan Tobacco International

2020.04.28

W kompleksie wielofunkcyjnym Fabryka Norblina mieściło się będzie Globalne Centrum Usług Biznesowych japońskiej firmy JTI. Właśnie podpisana została umowa najmu.

JTI Polska podpisało właśnie umowę najmu 8 500 mkw. powierzchni biurowej w warszawskiej Fabryce Norblina. Na trzech poziomach kompleksu, zlokalizowanego u zbiegu ulic Żalazna i Prosta, mieściło się będzie Globalne Centrum Usług Biznesowych obsługujące firmę na całym świecie.

Pracownicy firmy JTI, którzy wprowadzą się do nowego biura w II kwartale 2021 roku, będą mieli do dyspozycji m.in. taras na dachu biurowca. Docelowo w Fabryce Norblina pracowało będzie 850 osób.

W warszawskiej Fabryce Norblina znajdzie się 65 000 mkw. powierzchni użytkowej, z czego 41 000 mkw. to biura, a pozostałe 24 000 mkw. część gastronomiczno-rozrywkowa z częścią handlowo-usługową. Pod kompleksem mieścił się będzie 4-poziomowy, podziemny parking na 720 miejsc parkingowych oraz 200 dedykowanych miejsc dla rowerzystów.

Wśród najemców Fabryki Norblina znajdą się m.in. BioBazar (1.800 m kw.), butikowe kino z siedmioma salami (3.300 m kw.), foodhall z ponad 20 konceptami gastronomicznymi (3.200m kw.), Piano Bar z muzyką na żywo (408 m kw), a także liczne restauracje.

Inwestorem jest Grupa Capital Park, natomiast za projekt architektoniczny odpowiada biuro PRC Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Warbud.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.