Sześć nowych konceptów w Fabryce Norblina, w tym autonomiczna Żabka Nano


2022.02.16
Autor: Urbanity.pl
Zrewitalizowany kompleks mixed-use przy ulicy Żelaznej w Warszawie niebawem stanie się miejscem z kolejnymi konceptami w części handlowo-usługowej.

Fabryka Norblina to otwarty w zeszłym roku kompleks biurowo-handlowy przy ulicy Żelaznej w centrum Warszawy. Jest to flagowy projekt Grupy Capital Park.

Właściciel podpisał właśnie umowy na wynajem powierzchni z kolejnymi sześcioma konceptami, które już niedługo zagoszczą w Fabryce Norblina. Oferta kompleksu zostanie wzbogacona o nowoczesny lokal Żabka Nano o powierzchni 32 mkw. Będzie to w pełni bezobsługowe miejsce począwszy od wybrania produktów po płatność. Autonomiczna Żabki Nano funkcjonuje już w 26 lokalizacjach, w sześciu miastach Polski.

W jednym z zabytkowych kompleksu na Woli swoją drugą już siedzibę w stolicy miała wywodząca się z Podlasia Pijalnia Ziół Dary Natury, która wraz z przynależącym do niej sklepem firmowym zajmie powierzchnię 146 mkw. Salon Stephanie Home & Decoration o powierzchni 72 mkw. zaoferuje akcesoria i dekoracje domowe, natomiast na przełomie marca i kwietnia wprowadzi się Lifestyle Designers Boutique z lokalem o powierzchni 30 mkw. W sklepie będzie można znaleźć ofertę światowych marek akcesoriów piśmienniczych i biznesowych gadżetów, jak Montegrappa Caran d’Ache, Moleskine, Lamy, Troika i Mont Blanc.

Fabryka Norblina stanie się również miejscem z biurem podróży Sun Way Travel, a na drugim piętrze pomiędzy kinem KinoGram, a budynkiem Plater swoje studio nagraniowe ulokowała platforma medialna Anywhere.

Fabryka Norblina to łącznie ponad 65 000 mkw. powierzchni, z czego 41 000 mkw. przypada na biura klasy A+, a 24 000 mkw. to przestrzeń rozrywkowa, kulturalna, gastronomiczna i handlowo-usługowa. W części biurowej kompleksu, która jest już w pełni wynajęta, swoje biura mają takie firmy jak: Allegro, Globalne Centrum Usług Biznesowych Japan Tobacco International, SEB Bank czy ISS World Service Poland.

Komentarze


  • Radek
    Gość
    2022-02-16 15:39:40
    Żabka Nano 32mkw? Automaty z colą i chipsami ?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.