Fabryka Norblina z jedynym stacjonarnym sklepem modowego giganta


2023.09.11
Autor: Bartosz Motorek
Pierwszy i jedyny stacjonarny salon marki Answear.com otwarty zostanie w wielofunkcyjnym kompleksie Fabryka Norblina w Warszawie. Powstanie także flagowy salon marki PRM.

Answear.com to modowy gigant, który jest wiodącą platformą cyfrowej sprzedaży markowej odzieży, obuwia i akcesoriów. Obecnie firma działa w 11 krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii czy Ukrainie.

W ostatnim czasie podpisana została umowa najmu powierzchni o wielkości prawie 2 500 mkw., w wielofunkcyjnym kompleksie Fabryka Norblina, który zlokalizowany jest na działce przy ulicy Żelaznej 51/53 w Warszawie. To tutaj otwarty zostanie pierwszy i jedyny stacjonarny salon marki Answear.com, a także przeniesiony zostanie sklep marki PRM.

Otworzymy dwa osobne sklepy dla PRM i Answear. W pierwszym przypadku to przenosiny do nowej, większej i dużo bardziej prestiżowej lokalizacji. Jeśli chodzi o Answear, to nie sygnalizowaliśmy dotąd planu wejścia w sprzedaż stacjonarną, ale myśleliśmy o tym od dłuższego czasu. Nam zapewni to lepsze warunki współpracy z markami i nowe możliwości prezentacji topowych produktów, a naszym klientom okazję do zapoznania się na żywo z limitowanymi kolekcjami i do odczucia wrażeń, z którymi chcemy być kojarzeni
powiedział: Krzysztof Bajołek, prezes zarządu Answear.com

Sklepy otwarte zostaną w parterze budynku Plater, a ich inauguracja nastąpić ma w pierwszej połowie 2024 roku. W planach spółki nie ma póki co rozbudowy sieci stacjonarnej marki Answear.com. Właściciele zakładają szeroki rozwój marki PRM, w tym flagowy salon w stolicy każdego ważnego dla siebie kraju, stąd m.in. przeniesienie sklepu z Krakowa do Warszawy.

Fabryka Norblina to kompleks mixed-use na warszawskiej Woli, należący do Grupy Capital Park, a który otwarty został we wrześniu 2021 roku. Inwestycja powstała w ramach rewitalizacji dawnych zakładów Norblin, Bracia Buch i T. Werner. Łącznie to ponad 65 000 mkw. powierzchni do wynajęcia, z czego 41 000 mkw. to biura.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.