Szósta lokalizacja WeWork w Warszawie


2019.07.26
Autor: Urbanity.pl
Powstający budynek Central Point, którego inwestorem jest belgijski deweloper Immobel, stanie się szóstą lokalizacją dla największego na świecie operatora elastycznych powierzchni biurowych WeWork.

Biuro w Central Point Warsaw ma być jednym z najbardziej strategicznych lokalizacji WeWork w Warszawie, tuż obok niedawno otwartego biura w Hotelu Europejskim, czy też planowanym na wrzesień otwarciu w Mennica Legacy Tower. WeWork w transakcji najmu reprezentowała agencja doradcza Cushman & Wakefield.

Central Pint to inwestycja, która powstaje przy skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej i będzie miał 21 pięter, na których znajdzie się nieco ponad 19 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. Większość przestrzeni zostanie zagospodarowana pod biura, które uzupełnione zostaną o 1 100 mkw. powierzchni handlowej. Budynek będzie w pełni przeszklony z dedykowanym wejściem z poziomu linii metra.

Za projekt architektoniczny odpowiada Biura Projektowe Kazimierski i Ryba przy współpracy z amerykańską firmą Arquitectonica. Otwarcie Central Point zaplanowano na połowę 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.